Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Tomasz Magier, eCentrum:

O mnie

Prowadzimy wyspecjalizowany serwis GSM, tabletów oraz nawigacji - jeżeli Twoje urządzenie odmówiło posłuszeństwa lub pękł mu ekran przynieś go do nas. Z pewnością go naprawimy!

Realizujemy naprawy pozagwarancyjne. Wymieniamy digitizery ( panele dotykowe ), wyświetlacze LCD oraz mamy technologię, która pozwala na wymianę ( w niektórych urządzeniach ) samych szybek np. iPhone 5, iPhone 6, Samsung Galaxy seria "S", Samsung Galaxy seria "A" itp.

Złącza ładowania, gniazda słuchawkowe czy sloty na karty SIM lub karty pamięci to żaden problem.

Diagnozujemy również telefony po zalaniach a nawet je reanimujemy :)

W naszym serwisie nie działa zasada 'od ręki'. Aby mieć pewność, że naprawa została przeprowadzona w 100% dobrze, musisz oddać swój sprzęt na kilka dni. Serwis przeprowadzany jest w czystych i komfortowych warunkach a nie w przydomowej piwnicy :) .
Bezpieczeństwo zapewnia polisa ubezpieczeniowa - powierzony przez Ciebie przedmiot jest ubezpieczony na czas naprawy a jeżeli coś pójdzie nie tak, otrzymasz odszkodowanie!

CZEKAMY NA CIEBIE: pasaż E.Leclerc, ul. Dusznicka 1A Kłodzko
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź: www.ecentrum.info

Obszar wykonywania usług