Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jakub Grubba, Edbud:

O mnie

Firma EDBUD oferuje kompleksowe remonty w domach, mieszkaniach oraz lokalach użytkowych głównie na terenie całego Trójmiasta i okolic. Stawiamy na sprawność i terminowość wykonywanych prac. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie sprostamy każdemu zadaniu nawet najbardziej nietypowemu. Dodatkowo doradzamy w kwestiach zakupowych. Jest możliwość wykonania zakupów potrzebnych materiałów przez firmę EDBUD wedle życzenia Klienta.
Nasza współpraca zaczyna się od spotkania w miejscu, w którym mają być wykonane prace remontowo – wykończeniowe, aby móc zapoznać się z potrzebami i oczekiwaniami Klienta. Dodatkowo na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia staramy się nie tylko wysłuchać, ale także doradzić Klientowi w zakresie realizacji remontu oraz zakupu odpowiednich materiałów. Następnie przygotowujemy kosztorys oraz przewidywany czas finalizacji prac remontowych. Gdy Klient zaakceptuje wycenę, to zabieramy się do działania.

Jakub Grubba, EdbudWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług