Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma EDBUD oferuje kompleksowe remonty w domach, mieszkaniach oraz lokalach użytkowych głównie na terenie całego Trójmiasta i okolic. Stawiamy na sprawność i terminowość wykonywanych prac. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie sprostamy każdemu zadaniu nawet najbardziej nietypowemu. Dodatkowo doradzamy w kwestiach zakupowych. Jest możliwość wykonania zakupów potrzebnych materiałów przez firmę EDBUD wedle życzenia Klienta.
Nasza współpraca zaczyna się od spotkania w miejscu, w którym mają być wykonane prace remontowo – wykończeniowe, aby móc zapoznać się z potrzebami i oczekiwaniami Klienta. Dodatkowo na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia staramy się nie tylko wysłuchać, ale także doradzić Klientowi w zakresie realizacji remontu oraz zakupu odpowiednich materiałów. Następnie przygotowujemy kosztorys oraz przewidywany czas finalizacji prac remontowych. Gdy Klient zaakceptuje wycenę, to zabieramy się do działania.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług