Skontaktuj się z Tomasz Pilas:

O mnie

Korepetycje, Lekcje, Pomoc pod kątem Architektury, Architektury Wnętrz, Urbanistyki, Ogrodów, Stoisk w:
3ds max, Vray, Mental ray, Archicad, Artlantis.

NOWOŚĆ: PROMOCJA CENOWA
do końca tego miesiąca.
GWARANCJA:
niezmiennej ceny przez całe szkolenie/korepetycje.
UWAGA:
ostatnie wolne miejsca tylko od poziomu podstawowego i podstawowego plus (lekcje te kończą się na poziomie zaawansowanym zawodowym). Ze względu na dużą liczbę chętnych, na naukę nie przyjmujemy zleceń, ani pomocy w pilnych projektach.
Pragniesz się rozwijać? Pracować mniej? Tworzyć szybciej? Zarabiać więcej? Kreować swobodniej?
Najbardziej elitarny program komputerowy dla projektantów na świecie.

Jeśli Chcesz Dołączyć Do Grona Najlepszych Projektantów Architektury.
Kontakt:
669-224-299 (godz. 8-9 | 13:30-18 | 20-20:30)

Spersonalizowane indywidualne korepetycje, lekcje, szkolenia i kursy o profilu zawodowym.

Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła.

W zakresie od bardzo podstawowego, po zaawansowany w programach wspomagających Twoje projektowanie:

3d studio max + Vray + Mental + Scanline
Archicad + Artlantis
Photoshop
Office
Corel Draw
Pomagamy w miastach:

Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Kielce
Kontakt obsługa kursantów:

lekcjeGRAFIKA(małpa)wp(kropka)pl
Tomasz: 669-224-299
Co wyróżnia te korepetycje od innych:

Indywidualizm:
Wyprofilowana specjalnie przez nas ścieżka nauki pod kątem Twojego wymarzonego celu, który pragniesz zrealizować. Dzięki czemu szybciej go osiągniesz.
Zawodowstwo:
Nauka narzędzi i funkcji programu. Tak, aby potrafić wykonać każdy projekt pod kątem zawodowym, a nie tylko jeden konkretny. Zajęcia prowadzone przez osoby, które zajmuje się tym zawodowo (zajęć nie prowadzą studenci, lecz zawodowi szkoleniowcy i praktycy projektowania).
Wydajność:
Specjalne, sprawdzone, skuteczne techniki zapamiętywania i utrwalania materiału nie wymagające od Ciebie dużego wysiłku.
Przyjemność:
Miła, spokojna atmosfera w trakcje lekcji, z wesołym i cierpliwym nauczycielem.
Dostępność
Nie musisz opłacać szkolenia z góry, płatność podzielona jest na małe dogodne sumy.
Bezpieczeństwo
Nie musisz decydować się na duże pakiety godzin od razu. Zaczynamy zawsze od jednej lekcji. Dopiero po niej decydujemy o stałej współpracy.
Jeśli:

masz już dość nauczania zbyt szybko, zagmatwanie lub ogólnikowo…
jeśli masz już dość sytuacji, w których masz wspaniały pomysł, a brakuje ci umiejętności, aby go zrealizować…
jeśli chcesz zdobyć umiejętności pod kątem zawodowym w oprogramowaniu wspomagającym Twoje projektowanie…

To dobrze Trafiłaś/Trafiłeś.
Telefon:
669-224-299

Z powodu dużej ilości chętnych na szkolenia – niestety, nie jesteśmy w stanie pomóc przy pilnych projektach do zrealizowania w krótkim terminie.

Doświadczenie:
27 lat doświadczenia w projektowaniu komputerowym. 20 lat doświadczenia w przekazywaniu wiedzy. Doświadczenie, jako kierownik biura projektowego.

Certyfikaty:
Zawodowy projektant. Zawodowy szkoleniowiec. Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w branży projektowej oraz szkoleniowej. Doświadczenie w branży graficznej i informatycznej. Stypendysta Naukowy Ministerstwa Oświaty.

Natalia
25 czerwca 2017
Ocena: 5/5
Polecam korepetycje z P. Tomaszem ze względu na indywidualne podejście do lekcji. Zagadnienia są bardzo dokładnie tłumaczone, następnie przećwiczone pod okiem prowadzącego. Po każdych zajęciach zadawana jest praca domowa, która pozwala dodatkowo utrwalić przerobiony materiał. Tempo nauki jest dostosowane do poziomu osoby uczącej się, jeśli jest taka potrzeba w trakcie kolejnych zajęć, przypominane są poznane wcześniej tematy. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, dają satysfakcję i motywację do dalszej nauki.
Monika
4 maja 2017
Ocena: 5/5
Gorąco polecam zajęcia poświęcone programowi 3dsMax prowadzone przez pana Tomasza. Pięć gwiazdek za:

- przemyślany program zajęć, którego progresywny charakter zapewnia widoczny przyrost wiedzy i umiejętności z lekcji na lekcję

- gruntowną znajomość programu przez prowadzącego zajęcia, który tłumaczy wszystkie niuanse poszczególnych opcji

- doświadczenie w nauczaniu, dzięki czemu prowadzący jest w stanie wytłumaczyć wszystkie zagadnienia jasno i klarownie, a wiedza teoretyczna poparta jest odpowiednimi ćwiczeniami praktycznymi

- indywidualne podejście do ucznia, dzięki któremu zajęcia sprofilowane są zgodnie z zainteresowaniami ucznia

- fantastyczną atmosferę podczas zajęć :)

Polecam!
Klaudia
27 kwietnia 2017
Ocena: 5/5
Lekcje przygotowane profesjonalnie według programu, bez tzw. skakania z tematu na temat i zbędnych dygresji; każdy temat dokładnie jest omawiany pokazywany i ćwiczony; Kontakt z prowadzącym bardzo swobodny i profesjonalny. Stosunek jakości do ceny lekcji rewelacyjny a to wszystko w zaciszu domowym!!! Bardzo polecam każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z 3dsmaxem.
Andrzej
15 kwietnia 2017
Ocena: 5/5
Wiedza i profesjonalizm, kultura osobista i poczucie humoru,
sprawiaja, ze zajecia z Panem Tomkiem to prawdziwa przyjemnosc.
Mieszkam za granica i ucze sie projektowania w Archicadzie.
Agnieszka
21 marca 2017
Ocena: 5/5
Zajęcia pozwoliły mi spełnić moje marzenia. Dzięki nim nauczyłam się wspaniale i profesjonalnie budować sceny i modelować wnętrza i plenery. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ dzięki tym lekcjom świadomie korzystam z narzędzi, co zapewnia mi pewność w działaniu oraz pełen profesjonalizm. Tego potrzebowałam, choć nie sądziłam, że korepetycje będą prowadzone na tak wysokim poziomie. Zamieszczenie mojej opinii, podobnie jak uczestnictwo w zajęciach jest dla mnie przyjemnością. Zdecydowanie polecam.
Ewa
20 marca 2017
Ocena: 5/5
Polecam korepetycje! Zawsze miła i sympatyczna atmosfera na lekcjach. Na korepetycjach dowiedziałam się (w końcu, po różnych przejściach) jak praktycznie używać programu 3ds Max. Efekty są niezaprzeczalnie!
Jagoda
14 marca 2017
Ocena: 5/5
Gorąco polecam korepetycje z programu 3ds max prowadzone przez pana Tomasza. Zajęcia odbywają się na bardzo wysokim poziomie. Na tle innych kursów wyróżnia je bardzo dobrze przygotowany program nauczania, w którym każdy nowo poruszany temat poparty jest praktycznymi ćwiczeniami. Profesjonalizm nauczyciela oraz pozytywna atmosfera w trakcie zajęć wpływają na to, że powyższe lekcje naprawdę przynoszą efekty!!!
Polecam Jagoda
Maryna
11 marca 2017
Ocena: 5/5
Szczerze polecam zajęcia z projektowania Architektury Wnętrz. Fachowe podejście i co ważne nauka pod kątem zawodowym. Dodatkowo cierpliwość i wesołe usposobienie nauczyciela pomaga przejść przez trudniejsze zagadnienia bez problemu. Jeszcze raz szczerze polecam i pozdrawiam Pana korepetytora :)

Tomasz PilasWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług