Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

EFFEKT Sp. z o.o. to nowoczesna firma, która powstała z pasji i doświadczenia zawodowego ludzi, którzy ją tworzą: współwłaścicieli, pracowników, oraz osób i firm z nimi współpracujących.

Jako właściciele EFFEKT Sp. z o.o. w Katowicach stawiamy na jakość, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Jesteśmy placówką edukacyjną z siedzibą w Katowicach. W swojej ofercie mamy do zaoferowania Państwu Szkoły dla Dorosłych tj. Szkoły Policealne, Medyczne, Liceum oraz Szkołę Podstawową.

Ponadto zajmujemy się kompleksowymi usługami w zakresie sprzedaży oraz organizacji kursów i szkoleń. Prowadzimy Centrum Szkoleniowo Konferencyjne w którym oferujemy kompletne usługi wynajmu sal konferencyjnych, szkoleniowych oraz pracowni komputerowych.
Prowadzimy również Multiagencję Ubezpieczeniową.

Wielu nam już zaufało, zaufaj i Ty!

Obszar wykonywania usług