Oceń wykonawcę

O mnie

Ekopur System to firma zajmująca się wykonywaniem izolacji metodą natryskową pianą poliuretanową od ponad 7 lat działalności na rynku, czyli jedną z najbardziej efektywnych metod izolacji w budownictwie. Izolacja metodą natryskową pozwala uzyskać szczelną oraz wytrzymałą izolację na wiele lat.

Przez dach Twojego domu ucieka nawet do 30% ciepła, za które płacisz. W związku z tym można stwierdzić, że izolacja poddasza to nic innego jak inwestycja w zmniejszenie kosztów utrzymania domu.

Pianka nie wymaga specjalnej powierzchni, a może ona zostać naniesiona bezpośrednio na blachę, beton, deskowanie, płytę OSB i folię, podwyższając tym samym ogólną efektywność energetyczną budynku. Istotny jest fakt, iż ocieplanie pianką to jednorazowa inwestycja, która wraz z upływem lat nie traci swoich właściwości oraz z upływem czasu nie obniża się jej skuteczność, tak jak dzieje się to w przypadku izolacji tradycyjnej.

Skuteczność metody docieplenia poddasza pianą poliuretanową:

- technologia docieplenia poddasza za pomocą pianki PUR to metoda prosta w zastosowaniu, która zwiększa odporność dachu oraz obniża znacznie ubytki ciepła jednocześnie przedłużając okres działania termoizolacji,
- przestrzeń poddachowa pozostaje ciepła, dzięki czemu możliwe jest znaczna oszczędność środków,
- po zastosowaniu tej metody ocieplania poddasze staje się komfortowym oraz ergonomicznym obszarem,
- zastosowanie piany PUR przedłuża żywotność dachu, po nałożeniu piany dachowe poszycie staje się powierzchnią jednolitą, która wzmacnia dodatkowo konstrukcję dachu jednocześnie jej nie obciążając.

Ekopur–system jest firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie i specjalizuje się w wykonywaniu izolacji metodą natryskową pianą poliruetanową sprawdzającą się w budownictwie jako bezpieczna oraz trwała izolacja.

Oferujemy usługi w zakresie:
- izolacji poddaszy,
- izolacji fundamentów,
- izolacji obiektów przemysłowych,
- izolacja dachów płaskich,
- termowizji.

Zapraszamy !

www.ekopur-system.pl

Obszar wykonywania usług