Skontaktuj się z Sławek Szlachetka:

O mnie

elektryk24.net


Specjalizujemy się w instalacjach elektrycznych i teletechnicznych. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Oferujemy pełen zakres usług, profesjonalne wykonawstwo wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych oraz profesjonalne doradztwo w zakresie montażu,konserwacji i unowocześniania instalacji elektrycznych. Przeprowadzamy pomiary elektryczne, zajmujemy się usuwaniem awarii 24/h.Wystawiamy stosowne dokumenty do Zakładu Energetycznego (oświadczenie o poprawności wykonania instalacji, oświadczenie o rozplombowaniu zabezpieczeń przed licznikowych). W zależności od oczekiwań, instalacje wykonujemy z materiałów własnych lub dostarczonych przez klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas instalacje były niezawodne i zapewniały bezpieczną eksploatację budynków.

Twój dom w rękach profesjonalistów!


Stanowimy zespół doświadczonych elektryków z wieloletnim stażem w zawodzie, którzy są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę! Posiadamy uprawnienia SEP i praktykę w przeprowadzaniu prac związanych z instalacjami elektrycznymi, dzięki czemu możemy zagwarantować rzetelne podejście do każdego zlecenia. Celem naszej firmy jest zadowolenie klienta!

Solidnie. Kompleksowo. Na czas.


Świadczymy wysokiej jakości usługi elektryczne w konkurencyjnych cenach. Doradzamy,projektujemy, montujemy, naprawiamy. Wszystkie zlecenia traktujemy priorytetowo, dbamy o każdy szczegół, służymy profesjonalnym doradztwem.

Oferujemy: Instalacje Elektryczne w Krakowie, Pomiary Elektryczne, Elektryk 24h. Zapraszamy do współpracy !

Sprawdź też: dobry elektryk Kraków , instalacje elektryczne Kraków, pogotowie elektryczne Kraków, pomiary elektryczne Kraków, elektryk 24h Kraków

Sławek Szlachetka – 3 opinie (od 3 klientów)

Instalacje elektryczne
5 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż monitoringu
22 maja 2019

Polecam. Wszystko poszło szybko, sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Dobry kontakt z wykonawcą.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Instalacje elektryczne
15 października 2018

Pełen profesjonalizm i otwarte podejście do klienta. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Sławek SzlachetkaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług