Skontaktuj się z Mateusz Ziembla, Embla:

O mnie

Firma Embla to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, bazująca na doświadczeniu zdobytym przy pracy na wielu budowach, od domów jednorodzinnych po galerie handlowe w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Budowanie mam we krwi, mój tata też się tym zajmuje :) Ta praca sprawia mi bardzo dużą przyjemność i daje jeszcze większą satysfakcję, gdy z „niczego” powstaje „coś”, kiedy z surowych materiałów tworzę coś funkcjonalnego i ładnego. Ciągle poszerzam wiedzę o nowych technologiach. Brałem udział w kursach i szkoleniach potwierdzonych certyfikatem z tytułem mistrzowskim.Wykonuję usługi w zakresie wykańczania nowych budynków jak i remontów starszych obiektów:

Od gładzi i malowania, sufitów podwieszanych różnych kształtów, poprzez zabudowę z G-K, montaż i demontaż drzwi i okien, układanie różnego rodzaju płytek ceramicznych oraz kamienia naturalnego na ścianach i podłogach (balkony, tarasy, klatki schodowe).

Montaż kominków wraz z obudową dowolnym materiałem jak np. kamień naturalny, płytka ceramiczna, gotowe elementy do składania lub farba.

Przygotowanie kuchni „pod meble”, przenoszenie punktów wodnych i elektrycznych, płytki na posadzce, pas kuchenny lub ze szkła (lacobel lub szkło z grafiką), współpracuję z meblarzem i szklarzem.

Sypialnie, pokoje (gładzie, malowanie, sufity podwieszane z LED, zabudowy różnego rodzaju, wnęki, montaż paneli lub deski).

Łazienki od A do Z, doprowadzenie prądu , wody, wentylacji i kanalizacji, przenoszenie punktów elektrycznych i hydraulicznych, ogrzewanie podłogowe ,wylewki ,wyrównywanie powierzchni pod płytki ceramiczne, układanie szkła, płytek rożnego rodzaju i formatu, montaż odpływów liniowych, kabin prysznicowych, wanien, umywalek, grzejników, WC podtynkowe.

Adaptacja poddasza i piwnicy.

Pracuję na solidnych, markowych sprzętach Bosh, Makita, Sigma.

Działam na terenie województwa małopolskiego głównie Myślenice, Sułkowice, Sucha Beskidzka, Dobczyce, Kraków oraz okolice tych miast.

remonty Kraków, remonty Myślenice, remonty Sułkowice, remonty Dobczyce, remonty Sucha Beskidzka, łazieniki Myślenice, łazienki Kraków i okolice, solidna ekipa remontowa Myślenice, solidna ekipa remontowa Kraków, złota rączka Myślenice, hydraulik Myślenice

Mateusz Ziembla, Embla – 3 opinie

Montaż sufitu podwieszanego
14 kwietnia 2018

super fachowiec usługa wykonana bardzo profesjonalnie polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi hydrauliczne
26 lutego 2018

Polecam Pana Mateusza. Było u mnie 3 fachowców i żaden nie umiał powiedziec skąd cieknie.Pan Mateusz po pół godziny stwierdził że problem jest pod płytkami. Po wykuciu okazało się że rurka jest dziurawa i stamtąd ciekło.uff. Bardzo sprawna i czysta praca

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
26 lutego 2018

Polecam Firmę Embla .Pan Mateusz to młody energiczny ,fachowiec zna się na rzeczy , posiada duże doświadczenie ,służy radą. Jest cierpliwy i dokładny. Zaczelismy od łazienki, widzać efekty śmiało możemy z Panem Mateuszem wykańczać resztę domu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Mateusz Ziembla, EmblaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług