Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Wojciech Kłodziński, Enterso Sp z o.o.:

O mnie

W naszej ofercie zawierają się takie usługi jak:
Pozycjonowanie sklepów internetowych
E-commerce – internetowy handel – coraz częściej stanowi główne źródło dochodów dla wielu przedsiębiorców. Jednak aby skutecznie dotrzeć do klienta, konieczna jest dobrze zbudowana witryna wypełniona atrakcyjną treścią – i właśnie taką jesteśmy w stanie zapewnić
Pozycjonowanie szerokie
Tak zwany Long Tail – długa lista fraz – to idealne rozwiązanie dla firm decydujących się na dłuższe inwestycje. Rozbudowa zawartości strony pod kątem wielu słów kluczowych to idealna inwestycja dla firm planujących dłuższe działanie lub chcących podbudować swoją pozycję na rynku. Dzięki stabilności oferowanej przez wyniki wyszukiwania z różnych źródeł, pozycja strony jest bardziej stabilna i mniej podatna na wahania poszczególnych fraz.
Pomoc w przypadku filtrów Google  
Czasami – przez nieznajomość zasad lub niewłaściwie wykonaną pracę – strona firmy trafić może do filtra Google, który znacząco ograniczy liczbę wyszukiwań. Możliwe jest jednak – po „oczyszczeniu” profilu linkowania – aby zapytać Google o ponowne rozpatrzenie i przywrócenie witryny.
Audyt SEO
Weryfikacja dostosowania strony do wymogów wyszukiwarek, analiza profilu linkowania czy raport z działań konkurencji pozwalają na podejmowanie trafnych decyzji i generują oszczędności.
Kryteria wyszukiwania, będąc nierozłącznie powiązane z zainteresowaniami użytkowników, potrafią bardzo często zmieniać się na przestrzeni miesięcy, jeśli nie tygodni. Dostosowanie się do nich jest istotne dla każdej firmy, której zależy na utrzymaniu pozycji w wyszukiwarce - dlatego konieczne są regularne audyty pod kątem SEO
Pozycjonowanie wizerunkowe
Dzięki połączeniu internetowego marketingu z metodami pozycjonowania, bardzo łatwo zbudować można pozytywny wizerunek firmy. Pozytywna treść – dzięki wykorzystywaniu mechanizmów SEO – może w skuteczny sposób dotrzeć do zamierzonych odbiorców, budując w ten sposób popularność
Budowa zaplecza SEO
Jedną z najskuteczniejszych metod na rynku jest tak zwany „marketing zapleczowy”, opierający się na wykorzystywaniu blogów i stron tematycznych jako skutecznej reklamy dla firmy. Zestawieniem atrakcyjnej dla użytkownika treści z nienachalnym i spersonalizowanym marketingiem osiągnąć można znacznie więcej, niż tradycyjnymi metodami.
Doświadczenie
Nasza firma - Enterso – to od 11 lat lider w pozycjonowaniu stron internetowych i marketingu sieciowym. Mając za sobą tyle doświadczenia na rynku, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny standard obsługi – o czym świadczą nie tylko nasze słowa, ale również zadowolenie i pozytywne opinie naszych klientów. Zdobytą wiedzę łączymy z energią i optymizmem naszego zespołu – stawiamy na energiczność, innowacyjne rozwiązania i kreatywność. Naszym klientom zapewniamy wszystko, czego potrzebuje ich firma: od indywidualnego podejścia do każdego ze zleceń po kompleksową opiekę nad stroną i wynikami wyszukiwania.
Naszą pozycję potwierdza wiele branżowych nagród i wyróżnień: Certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca, Lider z Powołania, wyróżnienie Równa Firma. Dodatkowo, udzielamy się w takich organizacjach i akcjach jak „Przystanek Sukces”, Klaster Morski czy Północna Izba Gospodarcza.
Pozycjonowanie stron – proces
Pozycjonowanie strony – gwarancja sukcesu w internetowym biznesie – to w rzeczywistości trzy główne elementy:
Odpowiednie słowa kluczowe
Optymalizacja serwisu
Budowa i utrzymanie pozycji serwisu w internecie
Pierwszy z nich oferujemy zupełnie za darmo - dobór fraz i związana z nim wstępna ocena oferowana jest w standardzie dla naszych klientów. Bazując na zebranych informacjach i analizie rynku, jesteśmy w stanie wstępnie ocenić czy i jak wypromować można dane słowa kluczowe.
SEO co to jest? 
Search Engine Optimization – w skrócie SEO – to termin oznaczający działania skupiające się na zoptymalizowaniu strony pod kątem mechanizmów wyszkukiwana Google. Ta najbardziej popularna wyszukiwarka wyposażona jest w znaczną ilość mechanizmów, których zrozumienie – a tym bardziej wykorzystanie – znacząco pomóc może w promocji działalności.
Podstawowym zadaniem firm zajmujących się optymalizacją SEO – takich, jak Enterso – jest przemodelowanie treści na stronie w taki sposób, by jak najbardziej wpisywała się ona w wymogi wyszukiwania. Przeprowadzane jest to zarówno od strony informatycznej/technicznej, jak i merytorycznej – wbrew pozorom stosowanie mechanizmów SEO nie oznacza spadku użyteczności (usability) strony lub jej atrakcyjności dla użytkownika.
Szczególnie istotne są też tworzone dla stron linki – od ich ilości zależy w dużej mierze pozycja w wyszukiwarce. Niestety, wiele firm na rynku oferuje usługi mieszczące się w „szarej strefie” albo otwarcie nielegalne – tak zwane black hat SEO. Enterso – mając za sobą swoje doświadczenie i renomę - odcina się jednak od takich praktyk, oferując swoim klientom jedynie legalne i sprawdzone sposoby linkowania.
Naszym klientom zwracamy uwagę szczególnie na fakt, że marketing SEO nie jest jednorazowym procesem – jak każda kampania reklamowa wymaga on stałych nakładów czasu i pracy. Nasi specjaliści – informatycy, copywriterzy, eksperci od internetowych mediów – stale nadzorują sytuację w sieci, wykorzystując programy takie jak Google Analytics, Google Search Console czy SEO Station. Dzięki temu możemy zagwarantować stałą, kompleksową i profesjonalną opiekę nad stroną.

Obszar wykonywania usług