Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Piotr Harkiewicz, ESSI:

O mnie

Jesteśmy polską firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie niszczenia i zabezpieczania dokumentów.

Niszczymy wszelkiego rodzaju dokumentację papierową i jej podobną a także magnetyczne i optyczne nośniki danych.

W chwili obecnej kompleksowo rozwiązujemy problem niszczenia dokumentów w firmach doradzając
zakup niszczarek, dzierżawę pojemników na dokumentację bieżącą lub usługę niszczenia dokumentów.

To co nas wyróżnia od konkurencji: Gwarantujemy najwyższy stopień zniszczenia dokumentów (4 stopień według normy DIN 32757-1). Niszczenie odbywa się na terenie zamkniętym z całodobową ochroną i monitoringiem. Dokumenty niszczone są przez wykwalifikowaną i specjalnie przeszkoloną kadrę pracowników. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na kwotę 1 mln zł Oferujemy najkrótsze terminy realizacji zleceń Dokumenty odbieramy w workach od klienta. Transport dokumentów odbywa się w specjalnych wytrzymałych zaplombowanych opakowaniach Sporządzamy niezbędną dokumentację na każdym etapie niszczenia Po wykonaniu usługi wystawiamy protokół przekazania oraz certyfikat

Wszystkie oferowane przez nas usługi to nie dodatkowe opcje lecz STANDARD zapewniający najwyższy stopień bezpieczeństwa.


Zajmujemy się też serwisem NISZCZAREK dokumentów

Obszar wykonywania usług