Marcin Kaliszuk, EURO CONSTR

Warszawa, MazowieckieOnline 3 lata temu
ponad 20 lat doświadczenia 4 lata na Fixly

O mnie

DRODZY PAŃSTWO.
Głównie specjalizujemy się w usługach remontowo-wykończeniowych czyli wykańczaniu wnętrz, kompleksowych remontach od A do Z . Priorytetem jakim kierujemy się w naszej pracy jest wysoka jakość usług połączona z atrakcyjnymi cenami. Dzięki temu otrzymujemy od Państwa rzecz dla nas najcenniejszą - polecenie naszych usług przez Klienta.
Wykonujemy usługi remontowo - wykończeniowe m.in.:
GLAZURA, TERAKOTA, HYDROIZALACJE, UKŁADANIE PANELI, SUFITY PODWIESZANE ,ŚCIANY DZIAŁOWE, RENOWACJA ŚCIAN, GŁADZIE USŁUGI MALARSKIE, TYNKI DEKORACYJNE, INSTALACJA HYDRAULICZNA INSTALACJA OGRZEWANIA ORAZ KOMPLEKSOWA INSTALACJA ELEKTRYCZNA.
oraz inne zbliżone prace na indywidualne życzenie Klienta.
W naszej pracy głównym wyznacznikiem jest jakość, dlatego stale poszerzamy nasze kwalifikacje. Nasi fachowcy posiadają bogate doświadczenie w branży remontowo budowlanej co daje Państwu gwarancję najwyższej jakości usług. Dodatkowo pracujemy na sprzęcie i materiałach sprawdzonych producentów - na życzenie klienta oferujemy pomoc w wyborze materiałów tak aby efekt w 100 % spełniał Państwa oczekiwania.
Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem
wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że wszelkie prace remontowe, wykończeniowe nam zlecone zostaną solidnie wykonane.
Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a zadowolenie Klienta jest naszym celem.
Jeśli potrzebują Państwo wysokiej jakości usług, kompetentnego doradztwa oraz profesjonalizmu - serdecznie zapraszamy. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachową pomoc.

Opinie o "EURO CONSTR"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "EURO CONSTR" 286

Remont (62)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika