Skontaktuj się z Event4You:

O mnie

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną oraz kompleksowe i swobodne prowadzenie imprez okolicznościowych w lokalu lub w plenerze. Muzyka pochodzi wyłącznie z legalnego źródła i odtwarzana jest na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym.
Nasz repertuar muzyczny obejmuje utwory wszystkich pokoleń: od przebojów pamiętanych przez nestorów i rodziców aż po współczesną muzykę rozrywkową. Wszystko dostosowujemy do wymagań klienta, potrzeb odbiorców oraz panującej podczas imprezy atmosfery. Nasze doświadczenie oraz pasja związane z muzyką sprawiają, że cenimy sobie i zapewniamy niebanalną rozrywkę na wysokim poziomie. Wspaniała zabawa oraz radość i satysfakcja uczestników imprezy są dla nas najważniejsze. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i wszelkie działania z naszej strony dostosowujemy do rodzaju i charakteru przedsięwzięcia.
Zapewniamy profesjonalne, wysokiej jakości nagłośnienie oraz efektowne i zarazem efektywne oświetlenie, które doda pełniejszego uroku każdej uroczystości.
Muzyka na prowadzonych przez nas imprezach grana jest cały czas za wyjątkiem przerw na ciepłe posiłki oraz wyjątkowych sytuacji okolicznościowych. Zawsze utrzymujmy kontakt z uczestnikami tak aby dopasować rodzaj muzyki i sposób prowadzenia do potrzeb wszystkich odbiorców.
Dysponujemy w pełni profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem.
Zapewniamy niepowtarzalną oprawę muzyczną na różnego rodzaju imprezy:
- eventy klubowe
- wesela, poprawiny
- urodziny
- dyskoteki szkolne
- imprezy firmowe
- dansingi, potańcówki
- bale:
> karnawałowe
> andrzejkowe
> sylwestrowe
> ostatkowe
- studniówki
... i wszystkie inne imprezy, na których potrzebna jest najlepsza muzyka oraz niebanalna konferansjerka.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów.

Piotr: 510-492-682
E-mail: djevent4you@wp.pl

Event4YouWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług