Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Kaczor, Extrema:

O mnie

Firma Extrema od 2009 roku zajmuje się świadczeniem usług alpinistycznych związanych z pracą na wysokości oraz realizacją zadań wymagających zastosowania specjalistycznego sprzętu i wiedzy dotyczącej technik dostępu linowego.

Długoletnie doświadczenie w pracy z najwyższej jakości sprzętem alpinistycznym oraz ogromny bagaż wiedzy z zakresu jego wykorzystania, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających zadań związanych z dostępem do wysokości.

Jesteśmy pasjonatami sportów linowych, długoletnimi wspinaczami, instruktorami skoków na linach, zaś nasze kompetencje potwierdzają dodatkowo uprawnienia wysokościowe.

Jako specjaliści w tej dziedzinie alpinistyki, oferujemy Państwu usługi z zakresu prac wysokościowych, takie jak:

wycinka drzew
korekcja korony drzewa
konserwacja oświetlenia
montaż zabezpieczeń na ptaki
prace wykończeniowe
mycie szyb i elewacji
odśnieżanie, skuwanie sopli
awaryjne sytuacje wymagające szybkiego dostępu na wysokości takie jak np. sciąganie zwierząt oraz DRONÓW z drzew czy budynków

Ponadto:

eventy linowe
skoki linowe oraz zjazdy tyrolskie z budynków, mostów etc.
doradztwo techniczne
pokazy kaskaderskie

Łukasz Kaczor, ExtremaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług