Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Henryk Drożdżak, F . P . U . H . WYSOKIE:

O mnie

Budowy , remonty , wykonczenia , dachy i elewacje . Od dnia 15 listopad do konca lutego ceny uslug ulegaja obnizeniu o 15% zapraszamy

Henryk Drożdżak, F . P . U . H . WYSOKIE Opinie

Sufit i ścianki działowe
19 listopada 2018

Szczerze odradzam. Pan Henryk Drożdżak: nie punktualny (codziennie spóźniał się, nie dotrzymał końcowego terminu), nie słowny (po wycenie umówiliśmy się na konkretny zakres prac oraz cenę, na przygotowanej przez Wykonawcę umowie były wskazane inne dane), na początku prac oczekiwał zaliczek, brak podstawowej wiedzy i umiejętności dot. prac remontowo- budowlanych, pracownicy Pana Henryka zupełnie nie znający się na swojej pracy. Umowę zerwałam w trakcie, ze względu na fatalny sposób wykonania. Wszystkie prace wykonane przez Pana Henryka Drożdżak musieliśmy poprawić, co naraziło nas na dodatkowe koszty. Żeby nie nasza czujność i brak zaufania do Wykonawcy (oraz nasza podstawowa znajomość fachu) wykonane przez Pana prace naraziłyby nas na poważne kłopoty i koszty (m. in. źle zamontowany grzejnik, tzw. prowizorka, przez którą moglibyśmy zalać nową podłogę w mieszkaniu oraz sąsiadów). O kładzeniu gładzi na listwy przypodłogowe oraz innych fuszerkach nie wspomnę. Daję 1 gwiazdkę, ponieważ nie ma opcji 0.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Posadzki i wylewki
16 października 2018

bez komentarza... ............

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Henryk Drożdżak, F . P . U . H . WYSOKIEWykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Hydraulik

Obszar wykonywania usług