Magdalena Lublińska, MaChata

Mielec, PodkarpackieOnline 2 dni temu
1 rok doświadczenia
5.0

1 opinia

(od 1 klienta)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Od kilkunastu lat pracuję jako projektant wnętrz. Rok temu postanowiłam założyć pracownię projektową. Tworzymy w niej projekty wnętrz prywatnych, oraz komercyjnych. Mogą to być zarówno pojedyncze pomieszczenia (np. salon, kuchnia, łazienka, pokój dziecka) jak i całe mieszkanie, lub dom.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy możliwość współpracy online.

Decydując się na współpracę z Naszą pracownią mają Państwo pewność, że projekt będzie zrealizowany w założonych ramach czasowych, zgodnie z ustalonym budżetem, oraz będzie stanowił spełnienie Waszych marzeń o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.

Cena usług projektanta wnętrz zależy od wielu czynników, takich jak zakres projektu, stopień skomplikowania, oraz sposób współpracy. Zachęcam do kontaktu, który posłuży do zaprezentowania atutów naszej pracowni, oraz możliwych form współpracy.

Opinie o "MaChata" 1

5

1 opinia (od 1 klienta)

Opinia z Fixly

Arkadiusz

Szufnarowa

Pani Magdalena jest bardzo dobrym fachowcem w tym co robi. Razem z żoną zleciliśmy jej wykonanie projektów kuchni z salonem oraz dwóch łazienek. Pomimo tego, że miało bardzo mało informacji od nas jaki styl byśmy chcieli, to jednak potrafiła stworzyć "coś z niczego".

Dodatkowo Pani Magdalena jest terminowa, pomiary zbiera z budowy a nie tylko z projektów a kontaktować można się z nią poprzez wiele kanałów. Polecamy z całą stanowczością.

Usługi świadczone przez "MaChata" 18

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika