Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Spółka FELD BUDOWNICTWO powstała z połączenia działalności gospodarczych dwóch osób z pasją do budowania. Jesteśmy inżynierami budownictwa z uprawnieniami budowlanymi i kilkuletnim doświadczeniem popartym pracą na różnych budowach w całym kraju. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową obsługę inwestycji na najwyższym poziomie z zachowaniem obowiązujących norm oraz przepisów prawa budowlanego.
Spółka FELD BUDOWNICTWO w zakresie prowadzonej działalności oferuje swoim klientom bezstresowe wykonawstwo, profesjonalny nadzór, doradztwo oraz projektowanie w dziedzinie budownictwa.
Dla zapewnienia kompleksowego wykonania wielobranżowej inwestycji współpracujemy również ze sprawdzonymi dostawcami oraz firmami podwykonawczymi z całego kraju.

Naszym celem jest dbałość o każdy detal oraz zachowanie najwyższych standardów jakości, która zaspokoi każdego Klienta.

FELD BUDOWNICTWO to bezstresowe budowanie.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług