Skontaktuj się z Andrzej Dulny:

O mnie

Cardinal Palace to idealne miejsce na zorganizowanie eleganckiego przyjęcia weselnego, konferencji, spotkań biznesowych oraz innych imprez okolicznościowych.

Cardinal Palace wraz z otaczającym go przepięknym ogrodem to idealne miejsce do organizacji Waszego wesela. Oferujemy 2 klimatyzowane sale, które poprzez swój pałacowy wystrój nadadzą tak wyjątkowemu przyjęciu, jakim jest wesele, niepowtarzalny charakter.

Sala Brylantowa jest największą salą w naszym Pałacu o powierzchni 510 m2. Przeznaczona jest na organizowanie przyjęcia weselnego do 400 osób. Przy mniejszych przyjęciach weselnych istnieje możliwość wydzielenia powierzchni 125 m2 lub 385 m2.

Sala Szmaragdowa, która jest w stanie pomieścić około 100 osób. Przyjęcia weselne w tej sali są kameralne ale równie wspaniałe.

Dzień ślubu… najpiękniejsza biała suknia, najlepiej skrojony garnitur, wyjątkowe kulinarne smaki, pląsający we wnętrzach pałacowych Goście –
to wzruszające wspomnienia, które pozostaną Państwu w pamięci na długo organizując przyjęcie weselne w Cardinal Palace. Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia Cardinal Palace i skorzystania z oferty zorganizowania tak ważnego wydarzenia jakim jest przyjęcie weselne.

Andrzej DulnyWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług