Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma Jarosław Sysło Firma Usługowo-Handlowa EL-EFEKT na polskim rynku funkcjonuje od 2012 roku.

Bogate doświadczenie wykonywanej pracy, kompetencje, terminowość i odpowiedzialność to głowne atuty firmy. Wykonujemy zlecenia dla inwestorów z sektora publicznego, prywatnego jak również dla klientów indywidualnych.

Specjalizujemy się w instalacjach elektrycznych, niskoprądowych i systemach sterowania dla budynków prywatnych, biurowych, usługowych i sieci handlowych.


Posiadamy bardzo dobrą znajomość rynku, dlatego nasze oferty są urozmaicone, jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Przyjmujemy i realizujemy zamówienia z województwa małopolskiego i nie tylko, czego świadectwem jest duże grono zadowolonych klientów. Wskazujemy innowacyjne rozwiązania na początku tworzenia projektu aż po wykonawstwo. Wykonane przez nas zlecenia charakteryzuje profesjonalizm, solidność, rzetelność oraz terminowość.

Realizujemy zamówienia inwestorów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług