Skontaktuj się z Jerzy Skowroński:

O mnie

F.H.U.P"SKOW-BUD1989"
Usługi Remontowo - Wykończeniowe i Gastronomiczne
Solidność - Rzetelność - Perfekcja
Zanim podejmiesz decyzję

Podstawą fachowego remontu pomieszczeń jest ocena ich aktualnego stanu technicznego i wybór odpowiednich materiałów. Przyjeżdżając do Państwa dokonamy na miejscu bezpłatnej wyceny wstępnej. Pomożemy również w wyborze i zakupie materiałów, tak by Państwa koszty zminimalizować.
R E M O N T Y
Rzetelnie przeprowadzone remonty wnętrz wymagają odpowiedniej wiedzy, umiejętności i.... czasu. Czas ten możemy skrócić dzięki odpowiedniej organizacji robót. Dlatego zapewniamy Państwa, że wszelkie zlecenia wykonamy szybko, terminowo, profesjonalnie i solidnie.
Uśmiech na Państwa twarzach i możliwość wspólnego cieszenia się z efektów naszej pracy będzie dla nas prawdziwą przyjemnością.

Kompleksowe remonty domów i kamienic łącznie z hydrauliką i elektryką...

Na tej stronie prezentujemy ofertę szczegółową usług firmy F.H.U.P „Skow-Bud1989” Usługi Remontowo-Wykończeniowe i Gastronomiczne cenniki na malowanie, układanie glazury, instalacje hydrauliczne i elektryczne , tapetowanie i inne prześlę w mailu zwrotnym.

Remonty, a stres...

Nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia mieszkalne oraz biurowe to coś, o czym marzy każdy użytkownik. Często jednak wymarzone remonty, czy też wykończenia naszych mieszkań i domów kojarzą się z uciążliwym stresem, bałaganem i brakiem czasu. Zespół „Skow-Bud1989” pozwoli rozwiązać te problemy.


Remonty a dobór materiałów

Również dobór potrzebnych materiałów lub wybór odpowiednich rozwiązań aranżacyjnych i technicznych zdają się być pracochłonnymi czynnościami. Firma „Skow-Bud1989” wspomoże Cię w tych zadaniach.

Remonty, a doświadczenie...

Często prosta operacja malowania ścian ( szczególnie tych wymagających gruntownej renowacji) staje się zadaniem trudnym i ku zdziwieniu wielu osób efekt końcowy nie jest zadowalający. Pozostaw to ekipie F.H.U.P „Skow-Bud1989”.


Remonty bez kłopotów...

Nie martw się, firma F.H.U.P „Skow-Bud1989” została stworzona by zdjąć z Twoich barków ciężar tych obowiązków. Spełnimy oczekiwania najbardziej wymagającego klienta - wyremontujemy każde biuro i dom.
Specjalizujemy się w kompleksowych remontach wnętrz i wykonywaniu wszystkich prac instalacyjnych. Na tej stronie znajdziesz informacje o wszystkich usługach, które oferujemy.
"TRZEŹWY MAJSTER - TO TRZEŹWA BRYGADA I TRZEŻWA PRACA"!
Osobiście nie spożywam w ogóle alkoholu, ale i nikt kto chce ze mną współpracować!!!
F.H.U.P "SKOW-BUD1989" / SOLIDNOŚĆ - RZETELNOŚĆ - PERFEKCJA
To już prawie 30 lat w branży budowlanej - i nie tylko! oraz duże doświadczenie w wykonywanych pracach REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWYCH, a poza tym główna specjalizacja i bardzo duże doświadczenie oraz wysoka jakość z profesjonalnym wykończeniem ŁAZIENEK i KUCHNI współpracując z wysokiej klasy fachowcami. Zajmujemy się wykończaniem obiektów-mieszkań Developerskich "pod tzw. klucz". Prowadzimy prace: OCIEPLEŃ, FLIZOWANIE, Rygipsy w pomieszczeniach mieszkalnych, drobne prace murarskie (ścianki działowe), MALOWANIE i TAPETOWANIE!
Dodatkowe realizacje ZLECEŃ dotyczą OGRODZEŃ i kostki brukowej!

Jerzy SkowrońskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług