Skontaktuj się z Filip M:

O mnie

Zajmujemy się pośrednictwem finansowym.

Oferujemy:
Kredyty gotówkowe
Kredyty konsolidacyjne
Kredyty firmowe
Faktoring
Leasing
Finansowanie od osób prywatnych

Ofertę swą kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Szeroki zakres instytucji finansowych z którymi współpracujemy powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu finansowania klientom będącym w różnej sytuacji finansowej. Dobieramy najkorzystniejszą dla nich ofertę, a z racji tego iż współpracujemy z osobami bezpośrednio związanymi z instytucjami finansowymi, mamy możliwość negocjowania warunków finansowania.
Klientom w trudnej sytuacji finansowej oferujemy szeroki zakres produktów zarówno bankowych jak i pozabankowych, a także finansowanie udzielane przez osoby prywatne. Analizując szczegółowo każdy przypadek dobieramy najkorzystniejszą dostępną dla nich ofertę, tak aby ich ciężka sytuacja finansowa w jakiej się znaleźli uległa poprawie.

ZALEGŁOŚCI W ZUS/US, WPISY W KRD, SŁABY BIK, ZAJĘCIA KOMORNICZE, NISKIE DOCHODY LUB ICH BRAK NIE STANOWIĄ DLA NAS PROBLEMU W PROCESIE POZYSKIWANIA FINANSOWANIA.

Dla tych, którzy nie szukają finansowania w instytucjach finansowych oferujemy pomoc w pozyskaniu inwestorów prywatnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy do realizacji swoich celów poszukuje partnera w postaci instytucji finansowej. Są klienci, którzy w zamian za możliwość sfinansowania ich działań są w stanie podzielić się swoim biznesem. Właśnie dlatego wychodzimy do nich z ofertą łączenia ich z potencjalnymi inwestorami dysponującymi środkami, które bedą gotowi zainwestować. Na codzień współpracujemy, a także jesteśmy w stałym kontakcie z osobami gotowymi udzielić takiego finansowania.
Oferta produktowa jaką posiadamy jest zbyt szeroka, aby ją tutaj wymienić. W przypadku zainteresowania z Państwa strony prosimy o kontakt. Po przeprowadzeniu ogólnej analizy Państwa sytuacji finansowej dokonamy wstępnej selekcji dostępnych opcji, a następnie przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania.
Finansowanie jakie jesteśmy w stanie pomóc uzyskać sięga nawet kilku milionów (co nie znaczy, że nie podejmiemy się pozyskania również większych kwot).
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Tel. 605 613 693

Filip MWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług