Oceń wykonawcę

O mnie

Zajmujemy się pośrednictwem finansowym.

Oferujemy:
Kredyty gotówkowe
Kredyty konsolidacyjne
Kredyty firmowe
Faktoring
Leasing
Finansowanie od osób prywatnych

Ofertę swą kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Szeroki zakres instytucji finansowych z którymi współpracujemy powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu finansowania klientom będącym w różnej sytuacji finansowej. Dobieramy najkorzystniejszą dla nich ofertę, a z racji tego iż współpracujemy z osobami bezpośrednio związanymi z instytucjami finansowymi, mamy możliwość negocjowania warunków finansowania.
Klientom w trudnej sytuacji finansowej oferujemy szeroki zakres produktów zarówno bankowych jak i pozabankowych, a także finansowanie udzielane przez osoby prywatne. Analizując szczegółowo każdy przypadek dobieramy najkorzystniejszą dostępną dla nich ofertę, tak aby ich ciężka sytuacja finansowa w jakiej się znaleźli uległa poprawie.

ZALEGŁOŚCI W ZUS/US, WPISY W KRD, SŁABY BIK, ZAJĘCIA KOMORNICZE, NISKIE DOCHODY LUB ICH BRAK NIE STANOWIĄ DLA NAS PROBLEMU W PROCESIE POZYSKIWANIA FINANSOWANIA.

Dla tych, którzy nie szukają finansowania w instytucjach finansowych oferujemy pomoc w pozyskaniu inwestorów prywatnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy do realizacji swoich celów poszukuje partnera w postaci instytucji finansowej. Są klienci, którzy w zamian za możliwość sfinansowania ich działań są w stanie podzielić się swoim biznesem. Właśnie dlatego wychodzimy do nich z ofertą łączenia ich z potencjalnymi inwestorami dysponującymi środkami, które bedą gotowi zainwestować. Na codzień współpracujemy, a także jesteśmy w stałym kontakcie z osobami gotowymi udzielić takiego finansowania.
Oferta produktowa jaką posiadamy jest zbyt szeroka, aby ją tutaj wymienić. W przypadku zainteresowania z Państwa strony prosimy o kontakt. Po przeprowadzeniu ogólnej analizy Państwa sytuacji finansowej dokonamy wstępnej selekcji dostępnych opcji, a następnie przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania.
Finansowanie jakie jesteśmy w stanie pomóc uzyskać sięga nawet kilku milionów (co nie znaczy, że nie podejmiemy się pozyskania również większych kwot).
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Tel. 605 613 693

Wykonywane usługi

Usługi prawne i administracyjne

Obszar wykonywania usług