Filip Mierzwa

Kraków, MałopolskieOnline 3 lata temu

O mnie

Ofertę swą kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Oferujemy:

Kredyty gotówkowe
Kredyty konsolidacyjne
Kredyty firmowe
Faktoring
Leasing
Finansowanie od osób prywatnych

Szeroki zakres instytucji finansowych z którymi współpracujemy powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu finansowania klientom będącym w różnej sytuacji finansowej.

Tym, których sytuacja finansowa jest bardzo dobra, posiadających wysoką zdolność kredytową oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania na bardzo korzystnych warunkach. Z racji tego iż współpracujemy z osobami bezpośrednio związanymi z instytucjami finansowymi, mamy możliwość negocjowania warunków finansowania.

Klientom w trudnej sytuacji finansowej oferujemy szeroki zakres produktów zarówno bankowych jak i pozabankowych, a także finansowanie udzielane przez osoby prywatne. Analizując szczegółowo każdy przypadek dobieramy najkorzystniejszą dostępną dla nich ofertę, tak aby ich ciężka sytuacja finansowa w jakiej się znaleźli uległa poprawie.

Dla klientów w naprawdę bardzo ciężkiej sytuacji, którym wydaje się, że nie mają żadnych szans na uzyskanie jakiegokolwiek finansowanie staramy się wyszukiwać nowych rozwiązań, których jeszcze nie odkryliśmy. Współpracując z instytucjami finansowymi na poziomie tworzenia nowych produktów, kierujemy ich uwagę właśnie na klientów znajdujących się w ciężkiej sytuacji finansowej, wykluczonych z finansowania bankowego.

ZALEGŁOŚCI W ZUS/US, WPISY W KRD, SŁABY BIK, ZAJĘCIA KOMORNICZE, NISKIE DOCHODY LUB ICH BRAK NIE STANOWIĄ DLA NAS PROBLEMU W PROCESIE POZYSKIWANIA FINANSOWANIA.

Dla tych, którzy nie szukają finansowania w instytucjach finansowych oferujemy pomoc w pozyskaniu inwestorów prywatnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy do realizacji swoich celów poszukuje partnera w postaci instytucji finansowej. Są klienci, którzy w zamian za możliwość sfinansowania ich działań są w stanie podzielić się swoim biznesem. Właśnie dlatego wychodzimy do nich z ofertą łączenia ich z potencjalnymi inwestorami dysponującymi środkami, które bedą gotowi zainwestować. Na codzień współpracujemy, a także jesteśmy w stałym kontakcie z osobami gotowymi udzielić takiego finansowania.

Oferta produktowa jaką posiadamy jest zbyt szeroka, aby ją tutaj wymienić. W przypadku zainteresowania z Państwa strony prosimy o kontakt. Po przeprowadzeniu ogólnej analizy Państwa sytuacji finansowej dokonamy wstępnej selekcji dostępnych opcji, a następnie przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania.

Finansowanie jakie jesteśmy w stanie pomóc uzyskać sięga nawet kilku milionów (co nie znaczy, że nie podejmiemy się pozyskania również większych kwot).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Tel. 605 613 693

Opinie o "Filip Mierzwa"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "Filip Mierzwa" 15

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika