Oceń wykonawcę

O mnie

Nasza Pracownia ukierunkowana jest na projektowanie wnętrz prywatnych  oraz  komercyjnych. Oferujemy profesjonalną obsługę wszystkich etapów wykonania projektu wnętrz od koncepcji, wizualizacji, projekt wykonawczy, aż do realizacji.  Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, tak aby otoczyć opieką inwestora w każdej fazie projektu. Naszym głównym celem jest zaprojektowanie komfortowej,  funkcjonalnej przestrzeni, o unikatowym, oryginalnym stylu, w którym nasi Klienci z przyjemnością będą spędzać swój wolny czas.

W pracowni  Format Home&Design powstają dodatki wnętrzarskie oraz meble o unikatowym charakterze, prostym i minimalistycznym designie.  Tworzymy z wykorzystaniem naturalnych materiałów takich jak: beton, drewno, metal. W naszej ofercie znajdują się: doniczki, świece sojowe w oprawach betonowych, stołki oraz stoliki.
Wykonujemy również produkty na indywidualne zamówienie. Pokaż nam swój pomysł a my w granicach naszych umiejętności postaramy się go urzeczywistnić.

Wykonywane usługi

Opinie

Projektowanie i aranżacja wnętrz

9 grudnia 2018

Szczerze polecam - świetna współpraca, profesjonalizm i terminowość. Dzięki pomysłowości i fachowemu podejściu Pani Asi mam piękny i funkcjonalny dom w moim indywidualnym stylu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Projektowanie i aranżacja wnętrz

9 grudnia 2018

Polecam. Mam piękny salon dzięki Joasi. Każdego zachwyca zaproponowana przez nią aranżacja. Dziękuję i gorąco polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług