Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Joanna Sobieska, Format home & Design:

O mnie

Nasza Pracownia ukierunkowana jest na projektowanie wnętrz prywatnych  oraz  komercyjnych. Oferujemy profesjonalną obsługę wszystkich etapów wykonania projektu wnętrz od koncepcji, wizualizacji, projekt wykonawczy, aż do realizacji.  Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, tak aby otoczyć opieką inwestora w każdej fazie projektu. Naszym głównym celem jest zaprojektowanie komfortowej,  funkcjonalnej przestrzeni, o unikatowym, oryginalnym stylu, w którym nasi Klienci z przyjemnością będą spędzać swój wolny czas.

W pracowni  Format Home&Design powstają dodatki wnętrzarskie oraz meble o unikatowym charakterze, prostym i minimalistycznym designie.  Tworzymy z wykorzystaniem naturalnych materiałów takich jak: beton, drewno, metal. W naszej ofercie znajdują się: doniczki, świece sojowe w oprawach betonowych, stołki oraz stoliki.
Wykonujemy również produkty na indywidualne zamówienie. Pokaż nam swój pomysł a my w granicach naszych umiejętności postaramy się go urzeczywistnić.

Joanna Sobieska, Format home & Design Opinie

Projektowanie i aranżacja wnętrz+1 usługa

Architekt

1 sierpnia 2019

Panią Joannę polecono mi jako osobę, która nie proponuje tylko szarości i metalu, ale rzeczywiście słucha tego, jakie ktoś ma oczekiwania. I co ważne – spełnia je.
Miałem wolną przestrzeń i chciałem ją zagospodarować na gabinet. Mało miejsca, ale wysoki pokój więc można było zagospodarować ściany. W efekcie mam bardzo przyjemne i pozbawione szarości biuro. Zagospodarowana została cała przestrzeń, a efekt nie przytłacza. Polecam Panią Joannę z czystym sumieniem jako specjalistę od trudnych powierzchni. Efekt przeszedł oczekiwania.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projektowanie i aranżacja wnętrz
30 lipca 2019

Pani Joanna to bardzo rzetelna, utalentowana a przy tym projektantka . Aranżacja pomieszczeń zrobiona profesjonalnie i terminowo. Duży plus, to usługa wykonania aranżacji od "a" do "z", czyli projekt, nadzór i wykonastwo.
Absolutnie polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projektowanie i aranżacja wnętrz
28 lipca 2019

Mam bardzo problematyczna antresole gdzie jest dużo skosów i niskiej przestrzeni. Pani Asia poradziła sobie z tym rewelacyjnie i co dla mnie najważniejsze nie przekonywała do zakupu mebli za miliony monet co miał w zwyczaju wcześniejszy projektant. Aranżacja jest nie tylko przyjemna dla oka, ale funkcjonalna i wykorzystująca cała przestrzeń ze skosem. Dziękuję! Będę polecać dalej

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Joanna Sobieska, Format home & DesignWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług