Skontaktuj się z Jakub Grzybek, Fungo Meble:

O mnie

Oferujemy umeblowanie dowolnego pokoju, aranżację oraz wykonanie kuchni, łazienki bądź zabudowy. Podejmiemy się również każdego nietypowego wyzwania, np. zaprojektowania, wykonania oraz montażu wysepki handlowej.

Staramy się jak najlepiej dopasować do potrzeb klienta a co za tym idzie, do każdej oferty podchodzimy indywidualnie. Cenimy sobie wysoką jakość oraz przystępne ceny, co sprawia, że nasza oferta jest wyjątkowo korzystna.


Kuchnie

Zajmiemy się zleceniem wykonania kuchni od przygotowania projektu, po jej montaż w Państwa mieszkaniu, domu lub jakimkolwiek innym miejscu. Używamy najwyższej jakości materiałów o dużej trwałości, by nasze meble mogły służyć Państwu przez długie lata. Stosujemy podzespoły tylko renomowanych firm w segmencie kuchennym.

Zabudowy, Szafy, Wysepki, meble.
Tak jak w przypadku kuchni, zrobimy dla Państwa projekt od zera i zmontujemy go w dowolnym miejscu. Wykonamy dowolny rodzaj mebla, niezależnie od tego czy jego przeznaczeniem będzie dom, biuro czy sklep. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły naszych klientów. W naszym zespole posiadamy świetnego grafika, który dla Państwa wykona wizualizację każdego projektu przed rozpoczęciem prac.

Jakub Grzybek, Fungo MebleWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług