Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Gabriela Pietrzycka, Skyrex:

O mnie

Skyrex to miejsce w sieci, dzięki któremu Twój biznes odniesie sukces. Jesteśmy młodym i rozwijającym się zespołem. Tworzymy z pasji i chęci udoskonalania Twojej wirtualnej przestrzeni.

Czym się zajmujemy?
Projektowanie stron internetowych
Tworzenie grafiki użytkowej
Budowanie i wdrażanie aplikacji skierowanych na różne platformy
Copywriting - tworzenie treści angażujących
Pozycjonowanie strony www (SEO)
Prowadzenie social media
Opieka i hosting dla strony internetowej m.in. stałe aktualizacje, ochrona antywirusowa i antyspamowa, bezpieczeństwo danych, szyfrowanie SSL

Nasze wyjątkowe portfolio dostępne jest pod adresem - skyrex.pl

Teraz pytanie najważniejsze - ile to wszystko kosztuje i dlaczego tak drogo?
Odpowiadając - podczas kreacji planów cenowych zwróciliśmy uwagę na… kontrowersje z tym związane. Popularne pytanie “Nie da się taniej?”, przyozdabia wykonanie strony internetowej, stworzenie angażującej treści, czy kreację aplikacji mobilnej. W tym aspekcie również zagraliśmy na nosie zwyczajności, tym samym proponując plan doskonały.

Cennik:
wykonanie strony internetowej - od 999 zł netto. Cena obejmuje stworzenie projektu strony, czterech podstron, wersji mobilnej i formularza kontaktowego.
Opieka i utrzymanie strony internetowej - od 99 zł netto miesięcznie. Cena obejmuje pomoc techniczną, 5 GB pojemności, transfer bez limitu i jedną kopię bezpieczeństwa.
Copywriting - od 15 zł netto za 1000 zzs. Zlecenia powyżej 20 tekstów (niezależnie od ilości znaków ze spacją), wyceniane są indywidualnie.
Aplikacje mobilne - cena ustalana indywidualnie.

Z informacji praktycznych - bardzo lubimy wystawiać faktury VAT, dlatego też apelujemy - przyjemność po naszej stronie!

Uwielbiamy słuchać, pytać i odpowiadać.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami przez kliknięcie przycisku “Wyślij wiadomość”.

Chętnie pomożemy Ci w niecnych planach podbicia wirtualnych przestworzy - czekamy!

Obszar wykonywania usług