Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Galicki, GAWIRO:

O mnie

Przedmiotem działalności naszej firmy są kompleksowe remonty i wykończenia domów, mieszkań, biur, lokali użytkowych, lokali użyteczności publicznej, wszelkie prace adaptacyjne pomieszczeń takich jak piwnice, poddasza, garaże do dowolnego użytku oraz docieplenia budynków i ocieplenia poddaszy.

Głównym obszarem naszej działalności jest powiat oleśnicki w woj. dolnośląskim oraz powiaty przylegające.

Co nas wyróżnia od innych firm?:

SOLIDNOŚĆ - Kiedy podejmujemy się jakiegoś zlecenia, można na nas polegać. Prace przeprowadzimy od początku do samego końca.

DOKŁADNOŚĆ I PRECYZJA - Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą dokładnością i precyzją. Nie ma u nas miejsca na fuszerki.

FACHOWOŚĆ I KOMPETENCJE - Posiadamy niezbędną wiedzę i ponad 20 letnie doświadczenie w swojej branży.

JAKOŚĆ - Korzystamy z narzędzi najlepszych producentów i ze sprawdzonych materiałów budowlanych.

DORADZTWO I POMOC - Zapewnimy Państwu profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze odpowiednich materiałów oraz wsparcie przy planowaniu projektu.

KONKURENCYJNE CENY - Ceny usługi oraz terminy wykonania prac ustalane są po wstępnej rozmowie i wizycie na placu budowy lub remontu. Całościowy koszt wykonania zlecenia zależny jest od wielu czynników. Wyceny dokonujemy indywidualnie dla konkretnych inwestycji.

TERMINOWOŚĆ - Dotrzymanie terminu jest jednym z podstawowych wyznaczników naszej pracy i profesjonalizmu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA - Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, a cel to usatysfakcjonowanie wszystkich naszych klientów na długie lata.
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą. Skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązujące spotkanie, na którym dokonamy wyceny prac dotyczących realizacji Twojego zlecenia.

Serdecznie Zapraszamy

KONTAKT
----------------
www.remonty-olesnica.pl
tel. 883 955 280
e-mail: biuro.gawiro@gmail.com

Łukasz Galicki, GAWIROWykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Hydraulik

Obszar wykonywania usług