Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z General Outsource:

O mnie

Celem działalności naszego biura jest wsparcie przedsiębiorców nadmiernie obciążonych obowiązkami, tak aby mogli Oni skupić się na podstawowym segmencie prowadzonej przez nich działalności, opracowując nowe strategie rozwojowe i umacniając swoją pozycję na rynku. Natłok formalności i zawiłość przepisów prawnych oddala podmioty gospodarcze od realizacji zamierzonych przedsięwzięć, dlatego tak niezbędne jest wsparcie dla przedsiębiorców świadczone przez zespół ekspertów.

Oferujemy naszym Klientom standardowe pakiety usług, z możliwością rozszerzenia ich o indywidualne usługi zgodnie ze specyfiką prowadzonej działalności gospodarczej. Jesteśmy otwarci na propozycje ze strony Klientów i nowe rozwiązania, które zapewnią przedsiębiorcom profesjonalną obsługę, a nas wzbogacą o nowe doświadczenia i pozwolą usprawnić prowadzoną przez nas działalność.

General OutsourceWykonywane usługi

Budowa domu

Usługi prawne i administracyjne

Obszar wykonywania usług