Skontaktuj się z Gold Pixel | Design Studio:

O mnie

[Firma Gold Pixel]
Ponad ośmioletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć firmę Gold Pixel we wrześniu 2016 roku, ale przez wiele lat współpracowaliśmy z różnymi agencjami jako podwykonawcy i zdobywaliśmy bezcenne doświadczenie na poziomie twórczym jak i roboczym. Nauczyliśmy się słuchać i umiejętnie doradzać, naszą podstawą jest wiedza, nadmiar pasji, kreatywność i gotowość do tworzenia kolejnych niezwykłych projektów. Jesteśmy ekipą zapaleńców o łagodnym podejściu, ale również jesteśmy skupionymi profesjonalistami o dużej sile rażenia… Znajdziesz tutaj wykonawców najnowocześniejszej strony internetowej, rewelacyjnego logotypu lub nietuzinkowej ulotki. Dlatego bez żadnych kompleksów polecamy siebie!

[Dlaczego Gold Pixel?]
Przede wszystkim oferujemy serce, ponieważ je wkładamy we wszystkie nasze dopracowane pixele i kropka. W Gold Pixel są murowane podstawy:
1. każdy projekt którego się podejmujemy, doprowadzamy do końca,
2. nie używamy szablonów, projektujemy wszystko na miarę Twoich potrzeb,
3. jeżeli nie wiesz jakie są Twoje potrzeby, nie martw się! My wiemy,
4. nasze projekty są tak dobrze dopracowane, że z przyjemnością możemy się nimi pochwalić,
5. umiemy słuchać, ale również konstruktywnie doradzać i precyzyjnie argumentować,
6. Twój projekt jest Twoją własnością więc otrzymasz jego prawa autorskie,
7. dostaniesz gwarancje na poprawne działanie Twojej aplikacji / strony internetowej,
8. projektujemy, wdrażamy i zawsze dajemy od siebie więcej,
9. drukujemy i dostarczamy pod wskazany adres,
10. służymy pomocą i radą nawet po zakończeniu projektu.

[Nasza misja]
Nie stosujemy szablonowych rozwiązań, każda strona lub sklep internetowy który został przez nas stworzony jest unikalny, dzięki temu wiemy że dołożyliśmy wszelkich starań aby internet był lepszym miejscem. Wśród naszej konkurencji jest mnóstwo ofert tzw. „szybkich stron internetowych”, w Gold Pixel wierzymy że można więcej i lepiej. Wszystkie projekty graficzne traktujemy bardzo poważnie, ponieważ dla nas najważniejszy jest każdy pixel. Naszą misją i miejscem na ryku jest najwyższej jakości usługa za rozsądne pieniądze.

[System obsługi projektowej (GPO) Gold Pixel Office]
Aby usprawnić proces realizacji usług, stworzyliśmy system obsługi projektowej w którym są dostępne wszystkie Twoje projekty. W każdym projekcie jest lista zadań projektowych, w których znajdziesz i możesz tworzyć komentarze wraz z załącznikami. Dzięki temu rozwiązaniu w jednym miejscu w sposób uporządkowany znajduje się cała Twoja baza projektowa. System GPO automatycznie przypomni o zbliżającej się płatności cyklicznej np. za serwer. W specjalnej sekcji są dostępne wszystkie Twoje faktury za nasze usługi. Funkcjonalności naszego GPO jest znacznie więcej, a Ty jako nasz klient do nich wszystkich masz pełny dostęp.

[Zlecenia z udziałem Gold Pixel]
W zapytaniu klienckim zazwyczaj brakuje informacji, dlatego ceny podane w zleceniach w których bierzemy udział mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Dziękujemy za zainteresowanie naszą wizytówką i zapraszamy do kontaktu.
Gold Pixel | Design Studio
https://goldpixel.net

Gold Pixel | Design StudioWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług