Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Grzegorz Gronowicz, Gregital:

O mnie

Dobre tłumaczenia są niezwykle ważne! Oferuję profesjonalne tłumaczenia pisemne z języka włoskiego na polski i z języka polskiego na włoski z różnych zakresów tematycznych. Legitymuję się egzaminem państwowym potwierdzającym biegłą znajomość języka włoskiego. Posiadam ponadto blisko 20- letnie doświadczenie ( napisy filmowe- m. in. do filmu dokumentalnego wyświetlanego na Biennale w Wenecji oraz podczas festiwalu filmów dokumentalnych w Anconie w 2012 roku, wspomnienia więźniów do publikacji o niemieckim obozie pracy w Leśnej na Dolnym Śląsku, przekład poezji prezentowanych wraz z obrazami na Biennale w Wenecji w 2015 roku, przygotowanie portalu z okazji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, wywiady, rozprawy naukowe, instrukcje obsługi, strony internetowe, sklepy wirtualne, korespondencja handlowa, listy prywatne, dokumentacja sądowa i medyczna), co pozwala mi na szybką a zarazem solidną realizację zleceń. Moją ofertę charakteryzują doskonała jakość, dogodne terminy realizacji, a przede wszystkim atrakcyjne ceny i promocje. Stawka za tłumaczenie zwykłe to 19 zł netto za 1600 znaków/ 1 strona rozliczeniowa według wytycznych UE. Proszę o przesłanie projektu tłumaczenia w celu wstępnej wyceny oraz ustalenia terminu wykonania na adres: gregital@onet.pl Istnieje możliwość wystawienia umowy o dzieło z rachunkiem.
PROMOCJA!
O wysokim standardzie wykonywanych przeze mnie usług świadczą rekomendacje. Zapraszam także do odwiedzenia mojej strony: http://gregital.com/

Obszar wykonywania usług