Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Kamila Gozdur-Groszek, G.Catering:

O mnie

Witam, mam przyjemność zaoferować Państwu swoje usługi w zakresie organizowania wyżywienia na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych. Jeśli nie posiadają Państwo czasu i pomysłu na przygotowanie potraw, zadzwońcie koniecznie do mnie!

Przygotuję: komunię, chrzciny, wieczory panieńskie i kawalerskie, imieniny, urodziny, kolację dla znajomych czy romantyczną kolację dla dwojga, stypy oraz inne imprezy w zależności od zapotrzebowania klienta.

Menu ustalam indywidualnie z każdym klientem. Cena podana od osoby zależna jest od rodzaju menu oraz ilości osób.

Dodatkowo gotuję u Klienta, wykańczając potrawy u Państwa w domu, pozwalając przy tym poczuć się jak w ekskluzywnej restauracji.

Jestem wykształconym kucharzem, posiadającym dyplom technika od organizacji usług gastronomicznych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako kucharz oraz organizator imprez cateringowych. Pracowałem w kuchniach z różnych stron świata. Kuchnia fusion również nie jest mi obca.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich umiejętności!

Kontakt: 663-758-401

Obszar wykonywania usług