Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Paweł Furmanczyk:

O mnie

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm pod względem informatycznym, począwszy od tworzenia i modernizacji sieci i systemów informatycznych po tworzenie stron i identyfikacje wizualną firmy, oferujemy szkolenia z oprogramowania: sprzedażowego, dla: gastronomii, hoteli, przychodni stomatologicznych, pomagamy w doborze sprzętu komputerowego, sieciowego, biurowego, oraz w wyborze dostawcy Internetu, instalacje systemów alarmowych i monitoringu.

W ramach naszych usług oferujemy profesjonalne wsparcie IT. Wiele firm korzysta ze starych programów i systemów, które obsługują nieaktualne procesy biznesowe. Skorzystaj z efektywnych rozwiązań, które wesprą Twój biznes, poprzez redukcję kosztów utrzymania dotychczas wykorzystywanych rozwiązań oraz dadzą możliwość rozwoju Twojej firmy, dzięki nowym danym i rekomendacjom biznesowym oraz usprawnieniu organizacji pracy.

Oferujemy

Działając w kilku obszarach rynku informatycznego
zapewniamy pełne, kompleksowe wsparcie informatyczne naszych
Klientów, możemy szybciej i taniej dostarczać rozwiązania teleinformatyczne

Opiekę dedykowanego informatyka i zespołu, szybką reakcję i częste wizyty w Twojej firmie
Administrujemy zdalnie i lokalnie serwerami, urządzeniami końcowymi (PC, laptop), urządzeniami sieciowymi (routery, switche)
Serwisujemy komputery stacjonarne, laptopy, serwery i urządzenia sieciowe
Zarządzamy kopiami bezpieczeństwa danych, wykonujemy archiwizacje danych, kontrole poprawności, zabezpieczamy dane
Sprzedaż i doradztwo przy wyborze oprogramowania, sprzętu, zabezpieczeń i przeszkolimy pracowników
Wdrażamy (montaż, instalacje, konfiguracje) całe infrastruktury informatyczne (sieci, serwery, stacje robocze systemy alarmowe, monitoring )


Informacje i kontakt : http://grupa.autto.pl

Obszar wykonywania usług