Oceń wykonawcę

O mnie

Działamy na rynku eventowym od 2004 roku. Długoletnie doświadczenie m.in. korporacyjne pozwala nam na zrozumienie wymagań biznesu Naszych Klientów, oraz pozwala spojrzeć na realizację każdego projektu z wielu perspektyw wewnątrz-organizacyjnych, a także z dystansu zewnętrznej firmy.
Nie sprzedajemy usług - sprzedajemy metody osiągnięcia celu, za które bierzemy 100% odpowiedzialności.
Jesteśmy grupą ekspertów w zakresie rozwiązań odpowiadających ściśle na potrzeby Klienta. Naszym celem jest proponowanie indywidualnych metod pozwalających realizować najbardziej ambitne i skomplikowane projekty, które zapewnią Naszym Klientom oczekiwany efekt. Priorytetem dla nas jest budowanie trwałych relacji biznesowych poprzez elastyczne podejście do Klienta i profesjonalną obsługę.
W zakres usług oferowanych przez Grupę Mast wchodzą różnorakie działania funkcjonujące w ramach szeroko pojętego marketingu eventowego. Aby osiągnąć postawione przez Klienta cele rekomendujemy i wykorzystujemy szeroki wachlarz narzędzi i metod działania. Dążenie do maksymalnej efektywności realizacji powierzonych przez Klientów zadań, ma odbicie w strukturze organizacyjnej naszej firmy. Zapewniamy specjalizację i profesjonalne podejście do każdego projektu.

Obszar wykonywania usług