Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Grupa Matejko to firma z 20 letnim stażem, która powstała w celu wykańczania i modernizacji domów i mieszkań.
Naszą specjalizacją jest perfekcyjne i kompleksowe wykańczanie wnętrz oraz wszelkiego rodzaju remonty. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego też wykonywana przez nas praca cechuje się dokładnością i starannością. Dla pewności co do naszych usług dajemy również 24 miesiące gwarancji.

Nasze usługi.

Profesjonalnie wykończamy wnętrza
Jesteśmy firmą, dla której wykończenia wnętrz to nie tylko praca, ale również pasja, dlatego cały czas się rozwijamy poznając nowe techniki. Mamy na swoim koncie setki ukończonych projektów. Tworzymy stylowe, funkcjonalne i nowoczesne wnętrza dopracowane w każdym detalu. Nasza oferta jest elastyczna, a priorytetem dla nas jest efekt, który spełni oczekiwania naszych klientów.

Zajmujemy się m.in.
- szpachlowaniem i malowaniem
- montażem sufitów podwieszanych i akustycznych
- montażem zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych
- adaptacją poddaszy i piwnic
- układaniem terakoty, glazury i paneli podłogowych.
- drobnymi pracami z zakresu elektryki i hydrauliki


Nowoczesne elewacje:
Nowoczesna elewacja łączy w sobie doskonałe walory użytkowe i atrakcyjny wygląd, systemy elewacyjne musza być trwałe i estetyczne. Niczym nieograniczona fantazja projektanta pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje architektoniczne. Pomagamy urzeczywistnić wizje, tworząc elewacje najwyższej jakości. Nasza firma tworzy elewacje, z myśl o zapewnieniu najwyższego komfortu mieszkańcom i użytkownikom budynków. Wykorzystując niezwykły potencjał, jaki dają współczesne technologie, dostarczamy profesjonalne rozwiązania w dziedzinie elewacji.

Zajmujemy się m.in.
- ocieplenia (styropianem lub wełną) wykończone tynkiem, kamieniem, drewnem, blachą
- fasady wentylowane
- fasady aluminiowe
- fasady szklane

www.grupa-matejko.pl

Opinie

Usługi remontowe

12 czerwca 2018

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Patrykiem. Pełen profesjonalizm, wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie remont przebiegł bezstresowo. Polecam Firmę Grupa Matejko

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Hydraulik

Złota rączka

Obszar wykonywania usług