Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z GRUPA VITRUM SYSTEM:

O mnie

Dla zainteresowanego klienta przygotowujemy zindywidualizowaną koncepcję wnętrza, układ funkcjonalny, projekt wstępny i wykonawczy dostosowany do preferencji i potrzeb zleceniodawcy. Gwarantujemy estetyczne oraz funkcjonalne rozplanowanie na wymiar koncepcji projektowej do danej przestrzeni.

W zakresie logistyki materiałowej oferujemy staranny dobór materiałów i urządzeń użytku domowego w ramach ustalonego wcześniej budżetu.

W ramach obsługi wykonujemy koordynacje prac, dobór wykonawców, zamówienia, od momentu fachowego pomiaru pomieszczeń, konsultacji, poprzez nadzór wykończenia. W ręce klientów oddajemy wykonane „pod klucz”, gotowe do użytkowania lokale.

Wykonując zamówienia remontowe i aranżacyjne współpracują z nami fachowcy. Nadzór nad wszystkimi podejmowanymi działaniami daje możliwość natychmiastowego rozwiązywania napotykanych problemów i trudności w trakcie prac. Dajemy pełną gwarancję troski i opieki technicznej.

Więcej informacji o nas na stronie www.vitrumsystem.pl

GRUPA VITRUM SYSTEMWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Usługi prawne i administracyjne

Obszar wykonywania usług