Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Kompleksowe instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych,szeregówkach i lokalach usługowych.
Instalacje prowadzimy po podłodze w peszlach. Na ścianach przewody prowadzimy w osiach gniazdek i łączników Dzięki tej metodzie unikniemy przewiercenia przewodu w przyszłości. Prowadzimy obwody do gniazd dedykowanych do pralki zmywarki piekarnika indukcji itp...
Instalacje alarmowe :
Oferujemy montaż i serwis alarmów przewodowych oraz bezprzewodowych firmy SATEL. Instalujemy alarmy w domach jednorodzinnych, biurach, zakładach pracy oraz instytucjach szczególnie narażonych. Realizujemy także zlecenia montażu systemów alarmowych z rozbudowaną funkcjonalnością automatyki, których możliwości można zaadaptować również do stworzenia systemów inteligentnego budynku.
Monitoring
Świadczymy usługi montażu systemów monitoringu w domach jednorodzinnych, małych i dużych przedsiębiorstwach. Tworzymy systemy w oparciu o technologię analogową oraz cyfrową (systemy IP/AHD). Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Stawiamy przede wszystkim na jakość i bezawaryjność produktów stosowanych do instalacji. Jest to zdalny monitoring podgląd z dowolnego miejsca na świecie przez smartfona lub pc.
instalacje TV, SAT, DVB-T , SIECI LAN , WIFI
Co na wyróżnia?
-Kompleksowy zakres usług
-Dotrzymywanie wyznaczonych terminów
-Doświadczenie naszych pracowników
-Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy doradzić na etapie projektowania instalacji
-Przygotowujemy indywidualna oferte dla naszych klientów
Zapraszamy do współpracy działamy w Rzeszowie i okolicach

Opinie

Instalacja elektryczna

5 listopada 2018

rzetelny wykonawca, potrafi podpowiedzieć i zaproponować różne rozwiązania

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług