Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Grzegorz Budny:

O mnie

Oferujemy usługi w charakterze kompleksowych remontów mieszkań. Firma z wieloletnim stażem na rynku w branży wykończeniowej wykonuje usługi w zakresie; wyburzenia ścian, wyrównywanie ścian tynkiem, wymiana drzwi i okien, wszelkie zabudowy z płyt g-k, sufity podwieszane na profilach z oświetleniem led, gładzie gipsowe szlifowane mechanicznie, układanie płytek i paneli, kompletne wykończenie łazienek z białym montażem, wszelkie malowania, itp. Współpracujemy ściśle z zaufanymi firmami zajmującymi się hydrauliką, elektryką, meble na zamówienie i lustra, cyklinowanie podłóg, czyli wszystko co potrzebne do wykończenia mieszkania, zlecając nam remont macie Państwo gwarancję dobrze wykonanej usługi, na jasnych warunkach od początku do końca, możliwy zakup i transport materiałów budowlanych.

Grzegorz Budny Opinie

Remont mieszkania
14 października 2018

Jestem w pełni zadowolony. Fachowe podejście, sumienność i dokładność- takie cechy reprezentuje Pan Grzegorz. Polecam w 100% i na pewno jeszcze skorzystam z Pana usług.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
11 października 2018

Solidna ekipa, bardzo dobrze wykonana paca w miłej atmosferze. Wszystko na czas. Doradzą, pomogą można liczyć na fachowość i rzetelność. Pan Grzegorz jest godny polecenia.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
10 października 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Grzegorza, fachowe wykonanie, doradztwo, estetyka, dokładność, zaangażowanie, terminowość, staranność. POLECAM.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Grzegorz BudnyWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług