Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Grzegorz Klimczak:

O mnie

Oferuję Państwu aktualizację map najważniejszych producentów urządzeń nawigacyjnych GARMIN, TomTom, Mio etc. ( osobowe, TRUCK, inne ). Bez utraty gwarancji, solidnie, szybko ( w zależności od modelu/producenta ). WinCE, Android, etc.
Mapy Polski, Europy, na specjalne zamówienie wybranych krajów Europy, lub reszty Świata ( North America, Middle East, South America, Asia, Africa, Australia i Oceania ). Pomoc w zarządzaniu FLOTĄ, instalacja oprogramowania do zarządzania FLOTĄ. Proszę dzwonić i pytać, aktualizacje pojawiają się nawet kilka razy w miesiącu.
Oferuję również aktualizację nawigacji wbudowanych w auta marki Volvo, BMW, Citroen, Peugeot, Honda, VW, inne.
NIE odpowiadam na SMS...

Instalacja, konfiguracja, konserwacja, aktualizacja systemów operacyjnych w środowisku Windows, Linux oraz Mac OS. Usługi w większości przypadków wykonuję u klienta w domu.

Instalację OS przeprowadzam tylko i wyłącznie z oryginalnych nośników - obrazów ISO.

Obszar wykonywania usług