Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Andrzej Wiśniewski:

O mnie

Specjalizuję się w malowaniu domów, mieszkań, hal czy też pomieszczeń użytkowych. Oferuję malowanie natryskowe oraz tradycyjne. Wykonuję również szpachlowanie oraz gipsowanie.

Andrzej Wiśniewski Opinie

Malowanie ścian
20 stycznia 2019

Pan zmienia profile po niepochlebnej opinii. Dodana w listopadzie.
"Zdecydowanie nie polecam! Ubytki są w gorszym stanie niż przed "remontem"! Każde pęknięcie jest widocznie wypełnione grubą warstwą szpachli, nie wyrównane. W jednym z pokoi jak na zdjęciu do ponownego remontu! W wielu miejscach łuszczy się farba. W urządzonym mieszkaniu maluje sprężarką - grubą warstwą farby pokryte jest wszystko: podłogi, meble, okna, parapety. Wstawione zdjęcia po dwukrotnym myciu. W łazience malowany tylko sufit a zabrudzona cała armatura farbami, gipsem. Przyschnięte do parkietu szpachla, farba. Na wszystkie uwagi tylko jedna odpowiedź "inaczej nie da rady". Bardzo droga MASAKRA!!!" Hit to pytanie w ostatnim dniu czy nie mam może pędzla. Na wyposazeniu pan ma tylko sprężarkę i drabinkę. Wizyta wspoólna w sklepie przed malowaniem a mimo to 3 dodatkowe kursy trzeba było robić bo wszystko źle wyliczone, nawet taśma czy papier ścierny. Po 2 miesiącach w miejscu poprzednich pęknięć odchodzi farba. Nie ma możliwości aby tak robotę wykonał FACHOWIEC z takim stażem.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Malowanie ścian
15 stycznia 2019

Polecam w 100%. Sprawnie oraz solidnie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Malowanie ścian
7 listopada 2018

Sprawne, rzetelne oraz solidne wykonanie. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Andrzej WiśniewskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług