Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z BANG EVENTS Grzegorz Mańka:

O mnie

Oferuję kompleksowe usługi jako DJ/wodzirej na

* imprezy okolicznościowe
* rocznice
* wesela
* poprawiny
* urodziny
* 18-stki
oraz każdy inny typ imprez

Na imprezach często prowadzę animacje i zabawy dla gości, angażując wszystkich do wspólnej zabawy.

Możliwość wynajmu napisu LOVE, ciężkiego dymu, pełnej dekoracji światłem sali oraz dodatkowego oświetlenia efektowego premium wraz z operatorem.

Posiadam spore doświadczenie w obsłudze imprez zarówno okolicznościowych przez urodziny i rocznice po studniówki, jak również klubowych oraz eventów firmowych. Prowadzę również festyny rodzinne oraz inne tego typu uroczystości.

Stale współpracuje z renomowaną agencją eventową, realizując zlecenia dla prestiżowych klientów m.in. Courtyard by Mariott, Sieć Hoteli Diament, Adria i wiele innych.

Moja działalność jest w pełni legalna a na świadczone usługi wystawiam faktury, również nagrania którymi operuję pozyskane są w sposób legalny - to gwarantuje państwu brak nieprzyjemnych niespodzianek podczas imprezy!

Obszar wykonywania usług