Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Grzegorz Szpunar:

O mnie

Zajmuję się różnymi pracami wykończeniowymi. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta. Wykonuję takie usługi remontowe jak malowanie ścian i sufitów, układanie paneli, układanie płytek, klejenie tapet, montaż listew podłogowych i sufitowych, montaż drzwi, montaż folii okiennych, składanie mebli oraz inne drobne remonty. Posiadam profesjonalny sprzęt. Mam na koncie wielu zadowolonych klientów. Cenię sobie dokładność i punktualność. Zawsze zostawiam porządek po skończonej pracy. Ponadto jestem niepijący i niepalący. Zazwyczaj wyceny dokonuję po oględzinach u klienta. Zapraszam do kontaktu. Grzegorz

Grzegorz Szpunar Opinie

Układanie płytek
16 października 2019

Bardzo fachowo wykonana usługa.
Jest to w 100 % profesionalista.
Życzliwy i uczciwy. Oprócz samego ułożenia płytek był pomocny w wielu innych aspektach jak np: montażu wanny, ubikacji , umywalek , mebli , oświetlenia i wielu innych.
Załączone zdjęcia przedstawiają cześć prac wykonanych przez Pana Grzegorza wszystko zgodnie z naszym zamysłem w perfekcyjnym i dokładnym wykonaniu.
Serdecznie polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Malowanie ścian
31 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Grzegorzem. Malowanie pokoju wyszło ślicznie. Praca wykonana czysto i schludnie. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Tapetowanie
6 grudnia 2018

Rzetelny wykonawca. Zna się na swojej pracy. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Grzegorz SzpunarWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług