Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zajmuję się różnymi pracami wykończeniowymi. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta. Wykonuję takie usługi remontowe jak malowanie ścian i sufitów, układanie paneli, układanie płytek, klejenie tapet, montaż listew podłogowych i sufitowych, montaż drzwi, montaż folii okiennych, składanie mebli oraz inne drobne remonty. Posiadam profesjonalny sprzęt. Mam na koncie wielu zadowolonych klientów. Cenię sobie dokładność i punktualność. Zawsze zostawiam porządek po skończonej pracy. Ponadto jestem niepijący i niepalący. Zazwyczaj wyceny dokonuję po oględzinach u klienta. Zapraszam do kontaktu. Grzegorz

Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz

6 grudnia 2018

Rzetelny wykonawca. Zna się na swojej pracy. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

5 sierpnia 2018

Wprawdzie to dopiero początek realizacji zlecenia ale zapowiada się, że będziemy zadowoleni. Wykonawca jest dokładny i zna się na swojej pracy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług