Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Grzegorz Sztylka:

O mnie

Czym się zajmujemy?

Konstruujemy urządzenia oraz detale odpowiadające spersonalizowanym wymaganiom Klienta, dedykowane zarówno dla przedsiębiorstw, jak i Klientów indywidualnych.

Stworzymy dla Ciebie zarówno szkielet frezarki, jak i funkcjonalny gadżet usprawniający pracę w domu czy ogrodzie.

Odtworzymy dla Ciebie statyw do ulubionej lampy, który przypadkiem uszkodzono czy dowolną rzecz którą zgubiłeś lub uszkodziłeś, a nie możesz dostać jej w żadnym sklepie (np. brakującą klapkę od pilota czy też uchwyt prysznicowej słuchawki).

Tworzymy pełną dokumentację techniczną zarówno już istniejących, jaki stworzonych przez nas projektów.

Wykonamy detal lub urządzenie według Twojego projektu, wykorzystując dostępne metody obróbki: frezowanie, toczenie, drukowanie 3D, itd.

Tworzymy konstrukcje spawane z profili, rur oraz arkuszy blachy.

Dokonujemy przeróbek istniejących urządzeń i elementów w celu poprawienia ich funkcjonalności: wiercenie, gwintowanie, fazowanie, frezowanie, toczenie, dorabianie nowych komponentów.

Serwisujemy oraz uruchamiamy drukarki 3D oraz składamy drukarki 3D z zestawów części dostarczonych przez klienta lub z części skompletowanych przez nas pod indywidualne życzenie Klienta.

Prowadzimy wykłady/konferencje oraz szkolenia, dzięki którym drukowanie 3D oraz projektowanie własnych detali w domowym zaciszu stanie się proste i przyjemne.


KIM JESTEŚMY?
Zespołem inżynierów, połączonych pasją do tworzenia nowatorskich konstrukcji z pełnym wykorzystaniem dostępnych technologii. Doświadczenie zdobyte podczas realizowania dotychczasowych projektów pozwala nam w profesjonalny, ale zarazem kreatywny sposób podejść do każdego kolejnego zadania. Dzięki połączeniu standardowych metod obróbki z technologią druku 3D możemy zaoferować Państwu konstrukcje wyróżniające się spośród gotowych rozwiązań swoją funkcjonalnością i trwałością, a także pełnym dostosowaniem do potrzeb Klienta.
CZY DOBRZE TRAFIŁEŚ?
Tak, jeśli chcesz usprawnić działanie urządzeń w swojej firmie lub poprawić funkcjonalność swoich produktów, ale nie wiesz, od czego zacząć.
Tak, jeśli masz gotowy projekt, ale brakuje Ci maszyn i narzędzi do jego realizacji.
Tak, jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu i wykonaniu detalu bądź urządzenia.
Tak, jeśli potrzebujesz stworzenia kompletnej dokumentacji technicznej do swojego projektu.

Obszar wykonywania usług