Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Grzegorz Wojtan, FLIZBUD:

O mnie

W naszej ofercie stawiamy na solidność i estetyczność wykonywanych prac. Kluczową rolę odgrywa dla nas kwestia zachowania jakości wykonania, która przewyższałaby ofertę konkurencyjnych firm, zachowując przy tym dostępne ceny. Obecnie siedziba firmy mieści się w Lublinie jednak zlecenia realizujemy na terenie województwa Lubelskiego. Staramy się być konkurencyjni cenowo, przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych usług. Realizując zlecenia wykorzystujemy materiały renomowanych firm i stosujemy nowoczesne technologie a nasze doświadczenie w tej branży to gwarancja pełnego zadowolenia Klientów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przedstawioną ogólną ofertą i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Posiadamy grono zadowolonych klientów u których nasz potencjalny nowy klient ma możliwość zweryfikowania prac wykonanych przez nas.
Zainteresowała Cię nasza oferta? A więc zapraszam do kontaktu i umówienia się na darmową wycenę. Pozdrawiam.TEL.792.386.835

Grzegorz Wojtan, FLIZBUDWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług