Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Rafał Zub, H5studio Sp. z o.o.:

O mnie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją z branży reklamowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kreowaniu wizerunku firm naszych klientów.

Obsługujemy wszystkich, którzy przyjdą do nas ze swoją koncepcją. Postaramy się ją rozwinąć i dopracować, ponieważ nie ma złych pomysłów! Niezależnie czy mają Państwo duże przedsiębiorstwo czy małą, rodzinną firmę, przygotujemy indywidualny projekt oraz zadbamy o profesjonalne wykonanie.

Poza reklamą, jesteśmy też producentem naklejek na ścianę. Wykonujemy swoje projekty jak również obsługujemy kontrahentów z polski i z zagranicy. Duża hala produkcyjna, wykwalifikowany personel oraz profesjonalny sprzęt marki Summa, pozwala nam dotrzymywać terminów i dostarczać produkt najlepszej jakości.

Możemy świadczyć usługi na wielu płaszczyznach:
- Wycinanie w folii – używamy swoich materiałów lub dostarczonych przez klienta (rolki do szerokości 126 cm)
- Skórowanie – po wycięciu mamy możliwość obrania folii ze zbędnych elementów wzoru
- Transportowanie – dostarczamy naklejki gotowe do użycia zarówno przez doświadczone firmy jak i samodzielnie przez klientów, przyklejanie jest bardzo proste (załączamy instrukcję, jak również służymy radą)
- Pakowanie – zamówiony produkty możemy pakować osobno, na poszczególne paczki lub wysyłać większą ilość w jednej partii

Poza zleceniami hurtowymi, jesteśmy w stanie realizować detal.
Wysyłamy w każde miejsce w Polsce jak również na cały świat.

Chcesz podjąć współpracę, napisz.

Obszar wykonywania usług