Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferujemy ocieplenia pianą poliuretanową poddasza. Izolacja to jest najefektywniejszą formą ocieplenia poddasza. Eliminuje mostki termiczne, niweluje wysokie koszta ogrzewania, zapewnia komfort cieplny zimą oraz daje chłodniejsze uczucie podczas letnich dni. Izolacje natryskowe to szybka realizacja, która nie zmienia swoich wartości z upływem lat.

Ponadto nasza firma realizuje wykonanie posadzek jastrychowych głównie na ogrzewanie podłogowe. Zajmujemy się wykonywaniem wylewek anhydrytowych. Zapewniamy odpowiedni dobór, szybką realizację, profesjonalne podejście do każdej inwestycji, fachowe doradztwo oraz odpowiednio doświadczonych i przeszkolonych specjalistów od posadzek. W naszym zespole znajdują się inżynierowie budowlani, posadzkarze, instalatorzy ogrzewania oraz specjaliści od izolacji i hydroizolacji.

Zaufaj profesjonalistom! Zadzwoń!
505 730 401

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług