Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zajmuję się kompleksową obsługą ubezpieczeniową swoich Klientów. Moja praca jest moją pasją, a osoby z którymi współpracuje cenią mój profesjonalizm i zaangażowanie. Stawiam na 3 ważne dla mnie kwestie:
- po pierwsze interesuje mnie długoterminowa relacja, a nie jednorazowa sprzedaż,
- po drugie wszystkie kwestie związane z ubezpieczeniem załatwiam w imieniu Klienta, co pozwala zaoszczędzić Jego cenny czas,
- po trzecie znam rynek ubezpieczeniowy i potrafię tak doradzić Klientowi w zakresie danego produktu ubezpieczeniowego, żeby nigdy nie przepłacał.

Zapraszam na spotkanie, na którym zaprezentuję, dlaczego moi Klienci współpracują ze mną od lat. Być może będzie to okazja do podjęcia współpracy, a nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie z przyjemnością udzielę darmowej porady ubezpieczeniowej. Oczywiście przyjeżdzam do Klienta, by zaoszczędzić jego czas.

W spectrum mojego działania są: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe dla firm już od 2 zatrudnionych osób, ubezpieczenia emerytalne, inwestycje, oszczędzanie na przyszłość dzieci, doradztwo ubezpieczeniowe.

Zapraszam serdecznie:
Hanna Ratajczak
tel. 660155446
e-mail: hanna.ratajczak@nnfinanse.pl
strona na Facebooku: https://www.facebook.com/hanna.ratajczak.nnfinanse :)

Obszar wykonywania usług