Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Wypożyczlnia Samochodów, Happy Drive 24:

O mnie

Wypożyczalnia pojazdów Happy Drive 24 jest jedną z czołowych, niezależnych instytucji o międzynarodowym zasięgu. Nasze usługi w zakresie wynajmu samochodów świadczymy kompleksowo, a naszym klientom gwarantujemy najwyższy standard obsługi w zakresie oferowanych usług. Dzięki współpracy z osobami od ponad 40 lat pracujących w branży motoryzacyjnej, z sukcesami obsługujemy naszych klientów w zakresie wynajmu pojazdów.

Jednym z etapów rozwoju wypożyczalni samochodów Happy Drive 24, było uruchomienie w 2005 roku lokalnego odpowiednika na terenie Polski. Dzięki profesjonalnej obsłudze i najwyższym standardom świadczonych usług, bardzo szybko zdobyliśmy zaufanie kolejnych Klientów. Poza etatowymi pracownikami zatrudnionymi w naszej wypożyczalni, na co dzień współpracujemy z wieloma doświadczonymi i uznanymi specjalistami (rzeczoznawcy itp.), jak również firmami odgrywającymi wiodącą rolę na rynku w swojej branży (pomoce drogowe, zakłady blacharsko – lakiernicze, warsztaty itp.). W chwili obecnej dysponujemy bardzo rozbudowaną, a jednocześnie przez cały czas powiększającą się siecią oddziałów lokalnych i współpracowników, dzięki czemu zasięgiem działania obejmujemy teren całego kraju, a nasze usługi możemy świadczyć blisko naszych klientów.

Atutem wypożyczalni samochodów Happy Drive 24 jest połączenie kreatywności i wieloletniego doświadczenia z potencjałem intelektualnym naszych pracowników i współpracowników, które umożliwiają dostarczanie usług mających na celu kompleksowe realizowanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Pomimo sukcesywnego realizowania założonych planów związanych z rozwojem wypożyczalni pojazdów Happy Drive 24, naszym priorytetem nadal pozostaje Klient i jego pełna satysfakcja - u nas najważniejsza jest jakość obsługi, a nie ilość prowadzonych spraw.

Obszar wykonywania usług