Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie


Jesteśmy firmą budowlana z kilkuletnim doświadczeniem, działającą na lubelskim rynku. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie prac budowlanych oraz wykończeniowych. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie który gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. Oferujemy swoim klientom bezpłatna wycenę każdego zlecenia oraz dostęp do tańszych materiałów renomowanych firm. Zapraszamy do kontaktu.
OFERUJEMY:
- adaptacje poddaszy
- gładzie gipsowe szpachlowanie
- układanie płytek ceramicznych
- malowanie
- zabudowy z płyt G-K
- sufity podwieszane
- układanie paneli
- montaż okien i drzwi
- remonty łazienek
- wyburzenia
- inne

Wykonywane usługi

Projektowanie

Hydraulik

Meble i zabudowa

Opinie

Remont mieszkania

18 kwietnia 2019

Pan Damian, sprawia wrażenie konkretnego fachowca, dużo tłumaczy i opowiada o tym co będzie robił. Niestety na opowieściach się kończy, z ustalonego 5 dniowego remontu łazienki, po 5 tygodniach nawet połowa nie jest zrobiona, ponieważ Pan nie pojawia się w pracy, wiadomo, być może pojawiły się inne duże zlecenia niż mała łazienka, nawet nie informuje, że się nie pojawi, po prostu nie przychodzi. W efekcie przez ten czas muszę pomieszkiwać u znajomych i rodziny. Połowę kwoty Pan Damian wziął w zaliczce, miał policzyć ile go wszystko wyniosło i rozliczyć się, nie kontaktował się przez 8 miesięcy

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług