Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma High Contrast zajmuje się sprzedażą farb Tikkurila i Beckers oraz Jedynka, zajmuje się również produkcją drzwi lakierowanych, mebli, fotobudek.
Dodatkową działalnością są usługi frezowania i cięcia CNC laserem oraz ploterem frezującym.
W branży budowlanej jestem już od 20 lat.
Bardzo chętnie przyjmujemy trudne realizacje.

Opinie

Budowa i montaż schodów

3 czerwca 2019

Szkoda gadać. Zamówiliśmy w tej firmie schody półkowe i to był błąd który kosztował nas 11000 zł. Teraz pan Radosław nie odbiera pism z kancelarii prawnej. Pozostaje droga sadowa. Jezeli chcą państwo żyć spokojnie to darujcie sobie współpracę z tym specjalistą. Mozecie zobaczyć efekty pracy za żywo.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Szanowny Panie Rafale, galopuje Pan. Proszę również przeglądnąć wiadomości gdzie wysyłałem zdjęcia zrobionych do Pana schodów. Chęci wykonania czegoś leżą po obydwu stronach.
Zdajemy sobie również sprawę, że nie możemy zadowolić na 5 wszystkich klientów. Ale dzięki prowadzonym dialogiem i również takim opiniom, możemy na bieżąco poprawić obsługę i zadowolenie klienta.
Nie obawiam się odbioru żadnych pism, a tymsamym nie można się ustosunkować do sprawy jeżeli się nie ma kontaktu i tych pism.
Efekty pracy można oglądnąc na zdjęciach zamieszczonych w mapach Google. Planowany montaż na kwiecień/maj 2018, ale jak można wykonać montaż schodów, kiedy klient jest nie przygotowany na ten etap prac - brak wylewek ( wykonane październik/listopad 2018), brak gładzi gipsowych i wykończenia ścian (przynajmniej pierwsze malowanie powinno być wykonane), brak sufitów podwieszanych (do dzisiejszego dnia tj. 20.06.2019)
Wykonanie schodów lewitujących na konstrukcji stalowej obłożonej okładziną dębową w kolorze barwionym , lakier poliuret.
Termin realizacji: 1. konstrukcja stalowa - do końca maja 2018r. 2. okładzina drewniana - wg odrębnych ustaleń t.j. ok kwiecień, maj 2018r.
Płatniość:
- I zaliczka w wysokości 40% t.j. 6600zł w dniu podpisania zamówienia
- II zaliczka w wys. 4400zł w momencie gotowości firmy do montażu konstrukcji stalowej
- 5500zł płatne gotówką przed montażem końcowym schodów
Jak przystało na porządną firmę, niezwłocznie skontaktowałem się z klientem doprowadzając do spotkania, dając tym sposobem przykład, że zawsze można osiągnąć obupulne kożyści, tylko trzeba do tego woli dwóch stron.
Mam nadzieje, że taki cel osiągniemy wspólnie z Panem Rafałem.

High Contrast Radosław KamińskiWykonawca, Bielsko-Biała

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług