Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Katarzyna Klawińska, Hipernet. Sp. z o.o.:

O mnie

Hipernet Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji oświetlenia oraz elektronicznych urządzeń sterujących. Koncentrujemy się głównie na oświetleniu informacyjnym, dekoracyjnym, scenicznym jak również użytkowym oświetleniu sterowanym.
Nasze produkty znajdują zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach: oświetlenie stacji paliw, budynki handlowe, hotelarstwo, budynki sakralne i obiekty sportowych, reklama oraz w budownictwie mieszkaniowym.
Projektujemy i wykonujemy urządzenia oświetleniowe w ilościach hurtowych oraz jednostkowych dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dostarczamy również produkty OEM spersonalizowane na potrzeby innych dostawców oświetlenia.
Zrealizujemy twoje marzenia z dziedziny oświetlenia.

Obszar wykonywania usług