Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Michał Dyrda, Hydro-system:

O mnie

Firma Hydro-system posiada wieloletnie doświadczenie w budowie studni co pozwala nam na odwiercenie studni w każdych warunkach geologicznych szybko i profesjonalnie.
Naszą ofertę kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych, domków letniskowych, małych i dużych firm gdzie wykonanie studni jest ekonomicznie uzasadnione lub nie ma możliwości podpięcia się do sieci wodociągowej. Wykonujemy także inne prace wiertnicze tj. piezometry, studnie odwadniające i chłonne, geotechnika, odwierty badawcze.
Na wszystkie usługi przez nas wykonane udzielamy 2 lata gwarancji. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług przez wykwalifikowanych pracowników, fachowe doradztwo oraz sprawne wykonanie usługi. Klient nie ponosi żadnych kosztów w przypadku gdy po wywierceniu okaże się, że w studni nie ma wody. Wiercimy w całym województwie śląskim, małopolskim i nie tylko.
Firma Hydro-system posiada doświadczenie w budowie studni głębinowych. Wiercimy podłączenia dla domów, domków letniskowych, oraz firm gdzie wykonanie studni jest ekonomicznie uzasadnione lub nie ma możliwości podpięcia się do sieci wodociągowej. Na wszystkie usługi przez nas wykonane udzielamy 2 lata gwarancji.
!!! Termin wykonania to tylko 1 tydzień !!!
Gwarancja na wodę !!!
Klient nie ponosi żadnych kosztów w przypadku gdy po wywierceniu okaże się, że w studni nie ma wody.
Wiercimy w górach, Brenna, Rycerka, Szczyrk, Międzybrodzie, Sól i innych górzystych terenach, wiercimy również na terenie całego województwa śląskiego. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły wykonania studni głębinowej. Cena to tylko 200złza mb
Aktualny kontakt tel 506-985-509 Marek
www.facebook.com/studnieglebinowepompyciepla/

Michał Dyrda, Hydro-systemWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług