Skontaktuj się z Robert Gładysz:

O mnie

Moja firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, kanalizacyjnych, w tym tradycyjnymi jak i nowoczesnymi systemami grzewczymi. Oferujemy również montaż INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH. Współpracujemy w tym zakresie z liderem instalacji fotowoltaicznych w Polsce . Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z DOTACJĄ na zakup paneli fotowoltaicznych, jak również w załatwieniu KREDYTU. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu takich instalacji.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, uprawnienia energetyczne, szkolenia branżowe. Jest tego sporo, więc możemy je po prostu okazać na życzenie naszych klientów, aby inwestowali spokojnie swoje ciężko zarobione środki finansowe, powierzając zlecenie wiarygodnej, a nie anonimowej firmie.

Robert Gładysz – 17 opinii (od 7 klientów)

Pogotowie hydrauliczne
11 marca 2020

Bardzo dobry fachowiec, dokładny i rzetelny, polecam wszystkim. Usługa została wykonana szybko i bez przekładania terminów, takiego to ze świecą szukać.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Instalacja centralnego ogrzewania+2 usługi

Instalacja gazowa

Podłączenie pieca C.O.

29 stycznia 2020

wszystko przebiegło bez większych problemów, bardzo dobre doradztwo i przystępne ceny, polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi hydrauliczne
25 stycznia 2020

Pan Robert jest świetnym fachowcem który na czas realizuje zamówienie i usługę a poza tym kompetentnie potrafi wyjaśnić na czym polega usterka i wybrać najtańszą wersję naprawy jestem bardzo zadowolona z pracy pana Roberta podłączał mi przepływowy podgrzewacz wody który działa bez zarzutu Beata Gil Uciechów

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Robert GładyszWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług