Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Rafał Durak, I KArtki:

O mnie

Nasza firma istnieje od 1998 r. Na początku istnienia produkowaliśmy torebki ozdobne, w kolejnych latach powiększyliśmy ofertę o kartki,tuby i dyplomy okazjonalne, prezenty z pampersów i wiele innych.
Naszym priorytetem jest solidność wykonania, ale również niska cena produktu. Cały nasz towar jest produkowany w Polsce i jest wykonywany ręcznie !

Nasza firma obsługuje klientów z całej Polski, ale również jesteśmy otwarci na współpracę z odbiorcami z zagranicy.
Kartki ręcznie robione

Nasze kartki wykonane są z wysokiej jakości papierów, głównie perłowych, o różnej gramaturze od 170 gr do 300 gr. Do każdej kartki dołączamy kopertę, i kartkę z życzeniami, którą można wkleić, przepisać tekst lub po prostu wyrzucić.
Produkujemy trzy rodzaje kartek:
1. Kartki laserowe
2. Kartki obrazek z cyrkonami
3. Kartki ręcznie zdobione

Kartki wykonujemy na popularne okazje m.in. 18stki, ślub, chrzest, imieniny, urodziny, święta Bożego Narodzenia, święta Wielkanocne itp., jak i również na trochę rzadziej spotykane, Święcenia Kapłańskie, Rocznica Święceń Kapłańskich, Prymicje, Dzień Kapłański, kartki kondolencyjne itp.


W ofercie posiadamy kartki w czterech rozmiarach:
1. C6 – 14,8 x 10,5 cm
2. DL – 21 x 10,5 cm
3. KW – 15 x 15 cm
4 Koperta na pieniądze – 8 x 15 cm


Na każdym produkcie znajduje się informacja o producencie i kod kreskowy.
Jesteśmy w stanie wykonać każdą kartkę, na każdą okazję.

Torebki ozdobne

Torebkami ozdobnymi zajmujemy się od ponad 15 lat. W naszej ofercie mamy torebki ze zwykłego papieru ok. . 90gr i papieru pokrytego na gorąco foilią. Torebki posiadają dwa sznurki, i wzmocnienia. Pakowanie są po 20 szt. w mixie.
W sprzedaży posiadamy 24 wymiary torebek.


Pudełka ozdobne

Pudełka ozdobne również wykonywane są ręcznie, z grubej tektury, obklejane papierem od czterech różnych producentów, gama wzorów jest bardzo duża, i co roku stale się powiększa.
Pudełka oferujemy w ponad pięćdziesięciu różnych rozmiarach.

Dyplomy okazjonalne

Dyplomy wykonane są z papieru ozdobnego i przyozdobione dwoma tyczkami bambusowymi, Mamy blisko 300 wzorów, które zmieniamy dla potrzeb klienta, lub po prostu co jakiś czas.

Torty, wózki, bukiety i inne prezenty z pampersów

Każdy produkt wykonany jest z oryginalnych pieluszek Pampers, w zależności od wielkości w torcie znajduje się od 30 szt do 65 szt., w wózku ok.. 35 szt, w bukiecie ok. 7, w rowerku ok. 20 szt.
Standardowy rozmiar pieluszek to „3” 4-9 kg. Na życzenie klienta możemy to zmienić.


Decoupage
To jest nasz najnowszy produkt. Zajmujemy się ozdabianiem techniką decoupage różnych, w szczególności drewnianych przedmiotów. Szkatułki, zegary, pojemniki, skrzynki i wiele innychTuby okazjonalne
Tuby wykonywany są z sztywnego i dobrej jakości papieru, wykończone korkiem z drewna sosnowego oraz przyozdobione w zależności od okazji.

Pamiątki
W naszej kolekcji znajdziecie również pamiątki Chrztu Św., Ślubu, I Komunii Świętej.
Jest to ręcznie przyozdabiana książeczka pamiątkowa.

Obszar wykonywania usług